Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як відмити духовку – поради прибирання від клінінгової компанії Гала Клін

Чистка духовки входить у топ нелюбимих, але необхідних для прибирання квартири. Якщо ви ніяк не можете зібратися з духом, щоб помити духовку, ситуація погіршується: бруд і жир накопичуються, і під час роботи духовка починає чадити. Пропонуємо скористатися одним із перерахованих нескладних способів, як упоратися з цією проблемою.

Екологічний
Агресивні хімічні склади є шкідливими для людини. Побутова хімія здатна викликати алергію, а приготовлені у свіжомитому таким способом духовці страви можуть стати причиною отруєння. За допомогою доступних засобів – лимона та води – цілком реально відмити духовку від жирного нальоту.

Як відмити духовку – поради збирання від клінігової компанії Гала Клін
Необхідно налити в лист воду, додавши туди ж сік лимона. Помістити лист на півгодини в нагріту до 100 градусів духовку. Пар, що утворюється, розм’якшить і частково розчинить відкладення на стінках. Вам залишається після остигання духовки лише протерти внутрішні поверхні та решітки вологою серветкою.

Клінінгова компанія Києва -Гала Клін пропонує швидке та якісне прибирання та хімчистку меблів, килимів.

Щадливий
У запущених випадках можна підключити доступні засоби з кухонного арсеналу – оцет та соду. Оцет розводять навпіл з водою і цим складом обробляють внутрішні частини духовки, а потім зверху наносять харчову соду, яка вступивши в реакцію з оцтом почне боротися з нагаром. Після завершення реакції, коли сода грудочками почне опадати, духовку потрібно вимити мильною водою.

Можна натерти господарське мило (або взяти рідину для миття посуду) і додати в нього соду з оцтом. Отриманий склад нанести на забруднені поверхні, залишивши на дві години. Потім щіткою або губкою склад потрібно видалити та помити духовку начисто.

Посилений
Потрібна гаряча вода та нашатирний спирт. Духовка розігрівають до 70-80 градусів і вимикають. Ємність із водою ставлять на дно духовки, з нашатирем – на ґрати. Закрити дверцята і залишити на всю ніч. Під впливом пари та нашатирю відійдуть найсильніші забруднення. Вранці необхідно вийняти ємності, провітрити духовку та вимити її начисто.

Агресивний
Якщо ви думаєте, що без хімічних спецзасобів не обійтися, то при їх використанні необхідно бути обережними: надіти рукавички, відкрити вікно або включити витяжку.

Якщо злегка прогріти духовку перед нанесенням засобу для чищення, то можна скоротити час прибирання і посилити ефект впливу побутової хімії.

Профілактичні заходи
Якщо ви не хочете міняти свою стареньку помічницю-духовку на сучасну модель з функцією піролізу (самоочищення за високих температур), не варто доводити ситуацію до критичної позначки. Краще відразу після використання духової шафи помістити в неї ємність з гарячим розчином миючого засобу або лимонної кислоти, залишити на кілька хвилин із закритими дверцятами, а потім вимити. Сильні забруднення допоможе видалити меламінова губка.

Під час готування використовуйте фольгу або рукави для запікання, щоб захистити стінки від бризок жиру.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.