Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як відмити квартиру після пожежі.

Пожежа завдає великого матеріального збитку і навіть після його погашення, він тривалий час негативно впливає на здоров’я людей, які проживають у приміщенні. Це відбувається через гару і кіптяву, яка в’їдається у всі предмети, що знаходяться у приміщенні.

Як відмити квартиру після пожежі? Замовте прибирання в клінінговій компанії Гала Клін +38 (067) 110-69-69
Самостійне прибирання після пожежі.

Щоб відмити квартиру після пожежі та позбутися виділень запахів гару, необхідно швидко провести очищувальну роботу всього приміщення, де була пожежа, та прилеглих кімнат. Проводити прибирання необхідно з використанням певних правил, які допоможуть назавжди позбутися наслідків пожежі.

Найкраще роботу, з видалення наслідків пожежі, виконає клінінгова компанія, яка має великий досвід у виконанні таких послуг і має спеціальне обладнання, яке швидко позбавить приміщення від запаху гару та всіх наслідків пожежі.

Самостійне прибирання квартири.

Як убезпечити себе.

Необхідно убезпечити себе і запастися гумовими рукавичками, відповідним одягом, який, можливо, доведеться викинути, маскою для обличчя або спеціальним пристосуванням у вигляді респіратора або протигазу. Адже всі предмети в приміщенні наповнені продуктами розпаду та гаром, який дуже шкідливий для організму. Тому намагайтеся повністю закрити всі відкриті ділянки тіла.

У період прибирання приміщення, частіше обполіскуйте рот, горло, обличчя та руки.

З чого почати.

Насамперед необхідно по максимуму викинути всі предмети та речі, які навіть частково пошкоджені вогнем. Вони наповнені негативною енергетикою, яка несе руйнування. Акуратно видаліть всі шпалери та винесіть їх одразу ж на вулицю. Пилососом зберіть залишки гару зі стін, стелі, меблів та ін.

Все, що можна, відправте в прання, хімчистку, провітрювання. Коли приміщення досить добре очиститься від сухого пилу та гару, необхідно приступати до відмивання стін та всього, що залишилося у квартирі.

Чим відмивати приміщення після пожежі?

Вам знадобиться:

  • велика кількість води;
  • Будь-яке рідке мило;
  • ганчірки та губки;
  • Жорстка металева щітка;
  • Спеціальний засіб від запаху гару.

Після миття та зачистки можна нанести на стіни грунтовку і починати ремонт приміщення.

На думку багатьох постраждалих, щоб робота з видалення наслідків пожежі була якісною і не залишила спогадів про пожежу, у вигляді запахів і зіпсованих стін, найкраще скористатися послугами клінінгової компанії.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.