Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як відмити плитку у ванній від цвілі та нальоту. Робимо генеральне прибирання.

Щоб ванна кімната завжди сяяла чистотою і блиском очищеного кахлю, необхідно знати, як правильно доглядати стіни з кахлю, щоб на них не осідала бруд, і як відмивається плитка, після появи на ній нальоту і цвілі.

Як же відмити плитку у ванній від цвілі та нальоту?
Насамперед, потрібно пам’ятати, що після кожного користування душем, необхідно провітрювати приміщення ванної кімнати. Найкраще, якщо її двері завжди прочинені, так не буде накопичуватися волога, яка є причиною появи вогкості, нальоту та грибка.

Замовити послугу по Києву – професійне генеральне прибирання квартир Київ.
У сучасній побутовій хімії міститься безліч засобів, здатних розчиняти всілякі відкладення на будь-яких поверхнях, а потім їх легко видалити.

Необхідно уважно читати способи застосування даної речовини, щоб не завдати шкоди виробам та поверхням, які не повинні контактувати з цими засобами. Наприклад, акрилова ванна потребує легкого очищувача, оскільки вона боїться сильних хімічних засобів.

Тому плитку над акриловою ванною потрібно чистити обережно, чимось накриваючи ванну або із застосуванням не сильно діючих засобів.

Чищення кахлю у ванній кімнаті проводиться за допомогою гелів та спреїв. Найбільшою популярністю користуються густі гелі, оскільки вони добре тримаються на вертикальній поверхні і швидко стікають. Також гелі не завдають такої шкоди здоров’ю, як спреї.

Рідкий спрей, розпорошений у повітрі, дуже шкідливий, адже він одразу потрапляє у легені, навіть якщо прикрити рот і ніс. Він заповнить будинок чи квартиру хімічними запахами, які довго вивітрюватимуться.

Густі гелі, практично не випаровуються, довго перебуваючи на поверхні, що очищається, і сприяють швидкому видаленню нальоту.

Потрібно пам’ятати, що не можна змішувати різні хімічні засоби, щоб не викликати сильну реакцію з виділенням парів, газів і отруйних домішок. Все це може призвести до смерті.

Для видалення нальоту на плитці у ванній кімнаті можна використовувати соду та оцет. Соду змішують з невеликою кількістю води та одержаною сумішшю обмазують кахель. Потім ці місця оббризкують спреєм з 9% оцту. Відбувається реакція, яка пом’якшує наліт та його легко видалити твердою губкою.

Так само, для боротьби з відкладеннями на кахлі та плісняві, деякі користуються хлоркою, аміаком, нашатирним спиртом, оцтовою есенцією та ін. Всі ці речовини можуть допомогти, але потрібно пам’ятати, що вони мають різкий запах і негативно впливають на здоров’я.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.