Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Як видалити сечу, відмити сечу з дивана, килима, крісла в домашніх умовах – поради та рекомендації професіоналів

У боротьбі за чистоту будинку господині найчастіше стикаються з проблемою – неможливо відмити сечу на килимовому покритті, меблях та інших предметах побуту. Якщо в будинку живуть маленькі діти або домашні тварини, то з ними іноді може статися помилка, і якщо з цими смердючими осередками сечі не боротися, атмосфера будинку стає просто нестерпною. Замовте хімчистку меблів у Києві від клінінгової компанії – і вирішите проблему.

Далі в цій статті наша клінінгова компанія “ГАЛА КЛИН” дасть кілька корисних порад про те, як прибрати сечу. Відмити запах сечі, використовуючи звичайні препарати, що чистять, неможливо. Майже всі компоненти, що входять до складу сечі, не розчиняються у воді. Тому найголовнішою помилкою буде замивання плями сечі, так запах пошириться на ще більшу площу.

А для Киян та мешканців передмістя ми пропонуємо послугу: хімчистка диванів Київ. Ми комплексно відмиємо всі меблі у Вашому будинку, дамо поради щодо догляду, якщо у Вашому будинку є тварини.

Як видалити сечу, відмити сечу з дивана, килима, крісла в домашніх умовах – поради та рекомендації професіоналів

Здавалося б, ніякий засіб не здатний впоратися із плямами сечі. Однак такий засіб є, і у своєму складі має найдоступніші інгредієнти:

9%-ний столовий оцет;

Харчова сода;

3%-ний перекис водню (пероксид гідрогену);

Будь-який пінний засіб (рідина для посуду, мило, гель для душу або шампунь).

Першим кроком усунення плями сечі буде ретельне промокання постраждалого місця паперовими рушниками. Якщо є, чудовим засобом у боротьбі зі свіжоутвореною плямою сечі буде котячий наповнювач-абсорбент для туалету. Потім, після вбирання, пляма сечі та місце навколо пилососять.

Другий крок: розбавити столовий оцет (9%) з водою в пропорції 1 до 3 і полити утвореним складом пляма сечі. Накрийте паперовим рушником пляму сечі та залиште для підсихання. Ці дії знищать сечу, проте запах ще буде чути.

Тому потрібен третій крок: коли оцет висохне (це обов’язкова умова!), сиплемо на поверхню сечі плями харчову соду.

Четвертий крок: використовуємо для видалення сечі перекис водню. Для приготування складу беремо 100 мл власне перекису 3%, ½ чайної ложки рідкого мина, що піниться, додаємо води, щоб обсяг отриманої рідини становив 200 мл, і збовтуємо. Перелив отриману рідину в розпилювач, наносимо її на соду, щоб зверху утворилася пінна шапка. Залишити все на 2-3 години.

Отримана хімічна реакція розкладе продукти розпаду сечі, запах зникне.

Відмити сечу з дивана, крісла, матраца.
Останнім переможним кроком буде вимивання постраждалого килима чи меблів від миючого засобу. Для цього найзручніше використовувати пилосос з миючою функцією, проте через брак цього підуть і звичайні поролонові губки.

Хімічна реакція назавжди усуне запах сечі.

Якщо вам потрібно відмити від сечі шкіряний виріб, пам’ятайте, що вода та оцет можуть спричинити усихання шкіри. Тому використовуйте цей спосіб з обережністю, застосовуючи його на шкіряних виробах. Оброблену цим засобом взуття можна розносити, використовуючи спеціальний засіб.

Як відмити сечу з дивана кота. Відмити котячу сечу з матраца.
Дерево та бетон вимагають кількох оцтових обробок у процесі відмивання від сечі. Якщо ви боретеся з плямами сечі під час капітального ремонту, можна обпекти проблемну зону поверхні бетону паяльною лампою.

Текстиль та білизну зі слідами сечі, закінчивши процедури очищення перекисом, потрібно випрати з додаванням яблучного оцту.

Ще одним способом боротьби з плямами сечі будуть засоби, що містять ензими. Вони здатні швидко та продуктивно розкласти уринову кислоту.

До нестачі цього методу видалення сечі можна віднести їхню високу вартість, до того ж вони не завжди бувають у продажу.

Замовити генеральне прибирання від компанії “ГАЛА КЛИН”
У нашій клінінговій компанії ви можете замовити генеральне прибирання будинку або квартири в Києві та області за найвигіднішими цінами або хімчистку меблів Київ, хімчистку матраців Київ та передмістя.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.