Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Користь хімчистки килимів

Коли ми заходимо у приміщення, перше на що ми звертаємо увагу це звичайно килим. Килим значно впливає на інтер’єр, надаючи приміщенню затишок та розкіш. Проте брудний килим може зіпсувати все враження.

Повністю очистити килим простим пилососом неможливо, тим більше якщо на килимі з’явилися плями, що важко виводяться, наприклад кава або червоне вино. Адже він як губка вбирає всі погані запахи, пил і бруд. Тоді вже не обійтися пральним порошком та щіткою. Вам допоможе тільки професійна читка килимів.

Ціль професійної хімчистки килимів полягає не тільки в очищенні килима, але і в продовженні його терміну служби. Як відомо термін служби будь-якого виробу, залежить від якості регулярного догляду за ним. Первозданные колір і фактуру килиму чи ковроліну, зможуть повернути тільки професіонали, що використовують спеціальні засоби для чищення та обладнання.

До того ж у кожному килимі чи ковроліні згодом заводяться пилові кліщі та безліч бактерій. Багато людей вважають хімчистку килимів непотрібною і надто дорогою справою. Але це не так.

Хімчистка килима або ковроліну складає один з найнеобхідніших заходів щодо забезпечення чистоти у Вашому будинку. Особливо якщо у будинку чи квартирі є маленькі діти чи тварини. Хімчистка килима та килимових покриттів стане справжньою знахідкою для алергіків, зменшивши кількість пилу та бруду в будинку, дозволить їм дихати вільніше, і почуватися набагато краще.

Як чистити килим самому?
Краще правило застосовне тут, намагайтеся менше бруднити що б було менше чого чистити. Дбайте про свій килим з початку його придбання. Не ходіть по ньому в брудному взутті, проводьте регулярне прибирання та чищення килима. Намагайтеся відразу видаляти забруднення, що потрапили на килим. Також ми рекомендуємо регулярно замовляти хімчистку килимів у професіоналів. Тільки це збереже Ваш килим у відмінному стані на довгий час.

Переваги хімчистки килимів та ковроліну від клінінгової компанії "ГАЛА КЛИН"
  • Ваше замовлення буде виконано якісно та в найкоротші терміни.
  • Ми гарантуємо захист від будь-яких механічних пошкоджень.
  • Очищення килима здійснюється за допомогою спеціальних гіпоалергенних засобів, абсолютно безпечних для дітей, домашніх тварин та алергіків.
  • Лояльні ціни, ми дбаємо про наших клієнтів і тому не дивлячись ні на що залишаємо привабливі ціни на наші послуги.

Регулярно замовляючи послугу хімчиска килима та килимових покриттів у нашої компанії, Ваш килим залишиться як новий на довгий час, і радуватиме чистотою Вас та Ваших близьких!

Наші послуги:

Генеральне прибирання Київ

Хімчистка диванів Київ

Хімчистка матраців у Києві

Прибирання після ремонту у Києві

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.