Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Користь хімчистки матраців

Всі ми розуміємо, що міцний і здоровий сон повністю залежить від матраца на якому ми спимо. І для того, щоб матрац приносив тільки задоволення під час сну, необхідно регулярно його доглядати. Регулярно очищати його від запахів та забруднень, не допускаючи появи в ньому вогкості.

У цій статті ми зібрали кілька корисних рекомендацій про те, як найкраще доглядати матрац.

Користь хімчистки матраців.
Отже, перш за все починаючи чищення матраца, необхідно його добре пропилососити з усіх боків. Якщо на матраці є свіжі забруднення, їх можна видалити розчинивши трохи порошку в теплій воді, і протерши мокрою губкою ці плями. Після чого необхідно висушити матрац, це можна зробити, залишивши матрац на сонці, або за допомогою фена. Далі необхідно повторно пропилососити матрац.

Щоб видалити плями, що важко виводяться, необхідно нанести на них трохи будь-якого миючого засобу, і залишити на кілька хвилин, після чого сухою ганчіркою промокнути місця де були плями, це дозволить видалити зайву вологу. Після чого матрац також необхідно просушити та пропилососити.

Користь хімчистки матраца
Плями від плісняви ​​та грибка можна видалити будь-яким миючим засобом, або бажано засобом для чищення оббивки диванів. Для цього змочуємо губку в засобі для чищення, потім ретельно протираємо ділянки які необхідно очистити. Потім протираємо ділянки, де були плями сухою ганчіркою до повного їх висихання.

Плями від крові можна видалити без особливих зусиль за допомогою звичайного медичного спирту або перекису водню.

Сигаретний запах видаляється, якщо посипати содою матрац, і залишити на всю ніч. Після цього необхідно матрац ретельно пропилососити.

Щоб Ваш матрац зберігся якнайдовше, кожні 3 місяці перевертайте його з одного боку на інший. Також, намагайтеся не дозволяти дітям стрибати на матраці, це вбереже матрац від просідання пружин і як наслідок виникнення ям.

Догляд за матрацом, це складна та відповідальна справа, і щоб зберегти матрац у хорошому стані доведеться докласти деяких зусиль і витратити трохи свого часу.

Якщо ж у Вас немає вільного часу та сил, займатися хімчисткою матраца самостійно, ми рекомендуємо замовити хімчистку матраца у професіоналів. Замовляючи послугу хімчистки матраца в клінінговій компанії “ГАЛА КЛИН”, Ви заощадите масу часу та сил. Наші фахівці швидко та якісно очистять матрац від будь-яких забруднень та запахів, надавши йому свіжий та чистий вид на довгий час!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.