Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Користь хімчистки м’яких меблів.

У кожній квартирі, будинку чи офісі є дорогі меблі, які на жаль згодом втратили свій первісний ефектний зовнішній вигляд. Адже з часом будь-які навіть нові меблі зношуються, і покриваються брудом і плямами. Звичайно власники цих меблів хотіли б повернути їй минулий вигляд, адже це набагато дешевше, ніж купувати нові меблі. Дати нове життя меблів зможе лише професійна хімчистка від спеціалістів. У цій статті ми розглянемо користь та необхідність регулярної хімчистки.

Якщо Ви вирішили зробити хімчистку м’яких меблів, наша порада однозначна: краще зверніться до професіоналів. Особливо це стосується шкіряних меблів, адже Ви швидше за все намагаючись її відчистити, завдасте їй непоправної шкоди. Також для хімчистки шкіряних меблів застосовують спеціальні засоби, які не шкодять меблям, не залишають запаху і не викликають алергію.

Звичайно Ви все-таки можете спробувати самостійно відчистити меблі, використовуючи вологу губку і засоби для виведення плям. Але як ми вже говорили це завдасть більше шкоди, ніж користі меблів. Якщо Ви дійсно хочете зберегти свої меблі, краще зверніться до професіоналів. Адже вони краще знають як правильно відчистити меблі та які засоби для чищення застосовувати.

Користь хімчистки м’яких меблів.

Сьогодні в Києві є багато компаній, що виконують хімчистку меблів вдома. Так що можете бути впевнені, хімчистка меблів від клінінгової компанії не займе багато Вашого часу. При цьому позбавивши Ваш будинок від неприємних запахів і подарує відчуття чистоти та відмінний настрій на довгий час!

Найкраще проводити хімчистку м’яких меблів відразу після її забруднення. Так наприклад, після вечірки ви виявили на улюбленому дивані пляму від вина. Відразу викликайте фахівців! Чим довше плями не виводити, тим сильніше вони в’їдаються в оббивку меблів.

Зазвичай хімчистка починається із сухого чищення. Потім меблі покриваються спеціальними хімічними розчинами, відбувається очищення меблів від плям та забруднень. І завершальна процедура це вологе чищення меблів. Меблі очищаються за допомогою екстрактора, це спеціальне обладнання, яким володіють фахівці клінінгових компаній. Після такого очищення Ви можете користуватися меблями вже через 1-2 години!

Який ми можемо зробити висновок?

Хімчистка м’яких меблів – це необхідна процедура, яка дозволить не тільки зберегти меблі в первозданному вигляді на довгий час, але й заощадити Ваші гроші.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.