Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Килим та матрац – головні джерела бруду та бактерій у дитячій кімнаті

Підтримка дитячої кімнати в ідеальній чистоті – важлива умова для того, щоб виростити здорову дитину. Але найчастіше цю умову складно здійснити, адже малюки постійно вигадують якісь витівки, що потребують постійного збирання. З ними часто відбуваються якісь дрібні неприємності, які залишають на поверхнях у дитячій кімнаті плями та не дуже приємний запах.

Найбільшу проблему та небезпеку для дитячого здоров’я становлять килими та матраци, що вбирають більшу частину бруду. Звичайно, можна спробувати домогтися чистоти в дитячій спеціальними засобами, купленими в магазині, або домашніми способами, у вигляді чищення снігом чи содою. Проте витрачені зусилля найчастіше не виправдовують очікувань, інколи ж приводять річ у повну непридатність, що тягне у себе додаткові витрати.

Килим та матрац – головні джерела бруду та бактерій у дитячій кімнаті
Чищення своїми силами та використання неперевірених засобів для чищення може пошкодити структуру поверхонь і змінити колір килима. Самостійне чищення матраца теж становить складність, адже не тільки ортопедичні, а й звичайні матраци не люблять вологу, а в процесі чищення вони легко промокають, погано сохнуть, важко піддаються виведенню неприємних запахів сечі, плям поту та інших забруднень.

Такі маніпуляції можуть призвести до розвитку сприятливого середовища для хвороботворних бактерій та мікроорганізмів. Вироби втрачають свій первісний вигляд і набувають стійкого неприємного запаху, що категорично не прийнятно для кімнати, в якій спить і грає дитина.

Як ефективно почистити килим та матрац безпечним для здоров’я способом?

Хімічна чистка килимів і матраців професійним обладнанням із застосуванням нешкідливих засобів для чищення допоможе домогтися бездоганної чистоти в дитячій і наповнить її свіжістю.

Екотехнологія чищення позбавить м’які та ворсисті поверхні від бруду, пилу та різних мікробів. Бактерицидний ефект та гіпоалергенність миючих реагентів дозволяє проводити прибирання у приміщеннях, де живуть маленькі діти, алергії, домашні вихованці.

Наші професіонали на місці зроблять огляд і діапазон майбутніх робіт, складуть алгоритм дій чищення ваших килимів і матраців, яка дозволить позбавитися від плям, що важко виводяться, слідів життєдіяльності дітей і тварин, при цьому зберігши форму, текстуру і колір покриття. Виріб після чищення набуде свіжості та привабливого зовнішнього вигляду. Можливе застосування гіпоалергенних миючих засобів без ароматизаторів.

Хімчистка матраців у дитячій кімнаті

Хімчистка матраців – послуга, яку пропонують далеко не всі клінінгові фірми. Матраци, особливо ортопедичні, є складними конструкціями з різних матеріалів, тому їх чистка вимагає професійних знань і наявності спеціального обладнання.

Хімчистка матраца особливо актуальна, якщо дитина схильна до алергії. Вона позбавляє від накопичених у матраці пилу, бруду, пилових кліщів і залишків їхньої життєдіяльності, що становлять небезпеку для здоров’я. Хімчистка матраца необхідна після перенесеної дитиною інфекції, адже використання бактерицидних засобів повністю знищить хвороботворні бактерії.

Хімчистка килимових покриттів, хімчистка ковроліну

Чистота килима не менш важлива, адже діти люблять грати на підлозі. Ворсинки покриття притягують пил, бруд, а пролитий сік, фізіологічна помилка та інша дитяча активність створюють сприятливе середовище для розвитку шкідливих бактерій, що є причиною астми, алергії та інших проблем.

Дбаючи про здоров’я дітей, довірте чистку професіоналам!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.