Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Килим у будинку з дітьми. Хімчистка килима Київ

Всі маленькі діти ведуть спосіб життя, що повзає. Скільки б Ви не купували ходунків чи стільчиків, кожна дитина все одно захоче влаштуватися на підлозі зі своїми іграшками. Навіть, старші діти із задоволенням грають на підлозі, у свої ляльки, машинки та солдатики. Ознайомитись з цінами на хімчистку килимів, меблів, прибирання у Києві від клінінгової компанії Гала Клін.

Користь килима у будинку.

Килим у будинку з дітьми. Хімчистка килима Київ
Всі педіатри одноголосно стверджують, що в будинку, де є маленькі діти, підлоги не повинні бути холодними. Ігри на холодній підлозі обов’язково закінчаться погано, це може бути як звичайна застуда так і щось страшніше. Навіть якщо у Вас підлога з підігрівом, завжди краще якщо діти гратимуть на м’якому та теплому килимі. Який також запобіжить їх від ударів під час падіння.

Якщо ліжечко стоїть біля стіни, тоді на стіну можна повісити килим, це захистить дитину від холоду під час сну.

Користь килима для розвитку дитини.
Діти набагато легше і швидше вчаться ходити і повзати по килиму, ніж підлогою. Можливо це пов’язано з тим, що на м’якому килимі це робити приємніше. І справа не тільки в тому, що килим м’який і теплий, він не ковзає, і дитина на ньому може бути набагато довше без ризику захворіти або застудитися. Килим має пружність, знижує навантаження на суглоби під час повзання, ігор або гімнастики. Та й батькам буде спокійніше, адже у разі падіння килим захистить від сильного удару. На відміну від килима, розстелена ковдра на підлозі ковзатиме і збиратиметься.

Як правильно вибрати килим для дому?
Найкращим вибором стане килим із синтетики, оскільки він менше збирає бруд і вбирає вологу. Також у ньому набагато рідше заводяться пилові кліщі, грибок та інші мікроорганізми та бактерії. Також, килими з синтетики набагато легше чистяться, що особливо важливо, якщо в будинку активні діти та домашні тварини. Щодо вибору кольору, дитячі психологи рекомендують використовувати контрастні кольори, які сприятимуть розвитку зору дитини.

Багато хто необґрунтовано вважає, що килими ускладнюють прибирання квартири, проте це не так. Адже погодьтеся набагато легше пропилососити килим, ніж шваброю мити підлогу. Килим збирає пил, не даючи їй розноситися по всій квартирі.

Як містити килими у чистоті?
Сьогодні є великий вибір засобів для чищення килимів, які дозволять Вам утримувати Ваш килим або ковролін в чистоті. Однак, якщо у Вас немає на це часу, ми рекомендуємо скористатися хімчисткою килимів та килимових покриттів. Клінінгові компанії, швидко та якісно відчистять Ваш килим від пилу, бруду, мікробів та кльошів, повернувши йому чистоту та первозданний вигляд. Компанія “ГАЛА КЛИН” надає послуги хімчистки килимів та килимових покриттів в Києві та області, за найлояльнішими цінами!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.