Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Лайфхаки для швидкого та якісного прибирання по дому.

Багато часу і сил йде на домашнє прибирання, і щоб більше часу залишалося для себе та своєї сім’ї, можна скористатися ефективними порадами, які допоможуть уникнути втоми під час прибирання квартири у Києві та заощадити бюджет.

  • 1 – Швидко прибираємо дитячі іграшки.

Якщо у вашій родині є маленькі діти, то вам знайомі щоденні та стомлюючі прибирання іграшок, особливо дрібних. Щоб зібрати їх у потрібне місце, зазвичай витрачається багато часу і сил.

Щоб усе це звести до мінімуму, перед тим, як діти почнуть свої ігри, потрібно на килимі або статевому покритті, там, де зазвичай діти грають, розкласти велике покривало чи простирадло, на яке викласти всі бажані іграшки.

Клінінгова компанія Києва Гала Клін бажає Вам тепла та затишку та пропонує послуги клінінгу у Києві та передмісті.
Залишається лише роз’яснити дітям, що не треба грати за межами покривала. Навіть якщо цієї умови не буде дотримано дітьми, не складно буде швидко зібрати весь дитячий інвентар на покривало. Потім згортаєте його разом з предметами, що знаходяться там, і пересипаєте все в потрібну коробку або пакет.

Лайфаки уорки А можливо, хтось захоче залишити іграшки в згорнутому покривалі, тому що через невеликий проміжок часу діти знову почнуть свою гру і достатньо розгорнути «скатертину самобранку з іграшками» – ігрове поле буде одразу готове.

  • 2 – Набридли щотижневі протирання пилу? Є вихід! Метелка – чудовий винахід, відомий ще кілька століть тому. Колись такі віночки робили з натуральної вовни чи волосся. Сьогодні це яскрава, що нагадує святкову новорічну гірлянду, мітла зі штучних волокон, які електризуються, чудово збирає на себе невелику кількість пилу. За допомогою цього нехитрого пристосування можна швидко і якісно прибрати пил і павутину по всьому будинку. Такий спосіб видалення пилу з усіх предметів підходить для тих, хто не накопичує його, а прибирає хоча б раз на тиждень. Так як з великою кількістю впорається лише пилосос. Швидко зібрати пил, починаючи з верхніх полиць, потім з люстри, зі стін, кутів, важкодоступних місць і віконних підвіконь. Зручно збирати пил із предметів, які можуть пошкодитись при протиранні ганчіркою або серветкою. З листя кімнатних квітів, з книг, картин на стінах, усіляких статуеток. Можна акуратно зібрати пил із ламбрекену, який складно чистити пилососом. Такий метод підійде для зняття пилу з жалюзів і постійного очищення антимоскітної сітки від павутини, що налипла, і пилу. Сітку під час чищення можна не знімати з вікна. Після таких маніпуляцій у кімнаті значно покращується рух повітря. Не можна забувати періодично, витрушувати мітлу від пилу, припустимо, з балкона або відкритого вікна. Таке прибирання не залишає пилу на предметах, як може бути від мокрої серветки і його можна зробити щоденним – воно займе не більше 15 хвилин. Тоді ви завжди зможете впевнено приймати гостей, не турбуючись про чистоту.
  • 3 – Видаляємо плями та запахи з килимів та меблів.

Таке часто буває, коли дитина зригнула на килим або диван, розлила їжу або пописала на килимок. Існує ефективний спосіб швидкого видалення самої плями та запаху від нього. Слід змішати до кашки соду із водою. Потерти проблемне місце та залишити до повного висихання. Потім пропилососити – пляма та запах зникнуть.

Також можна залити пляму 9% оцтом, а зверху засипати содою. Відбудеться хімічна реакція із виділенням великої кількості піни. Після протирання та висихання плями, застосовуємо пилосос.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.