Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Лайфхаки прибирання. Корисні поради господаркам від клінінгової компанії

Для підтримки в будинку чистоти та порядку потрібно чимало зусиль. Однак і в цій нудній справі існують секрети злому. Пропоновані у статті хитрощі спростять це неприємне заняття.

При вологому прибиранні будинку та миття підлог додайте у воду трохи кондиціонера для білизни. Таким чином, пилу буде накопичуватися набагато менше.

З грязюкою, що пригоріла, і жиром на плиті допоможе боротися нашатир. Покладіть ґрати в пакет і налийте всередину дві-три столові ложки нашатирного спирту. Через кілька годин залишається лише промити грати.

Для того, щоб у процесі збирання на вікнах та дзеркалах не залишилися негарні розлучення, добре протріть поверхню газетою. Скло заблищать чистотою. А ще краще використовувати спеціальну безворсову серветку з мікрофібри. Розлучення та забруднення знімаються буквально в один рух.

Поради лайфаки збирання. Як швидко прибрати будинок, квартиру, кімнату, кухню від клінінгової компанії Київ
Цю серветку з мікрофібри можна зволожити наполовину, а другу залишити сухою. У процесі збирання протираємо пил вологою частиною, а якщо потрібно протерти скло або блискучі поверхні – використовуємо суху половину.

Для видалення бруду та розлучень на кранах абсолютно необов’язково купувати дорогі хімічні засоби. Достатньо взяти скибочку лимона і протерти ним блискучі поверхні.

Мікрохвильову піч потрібно мити регулярно, щоб у ній не накопичувалися неприємні запахи та жирний наліт. І зробити це досить просто, потрібно лише поставити на кілька хвилин усередину миску з водою і оцтом, що розбавився в ній. Коли вода випарується, протріть мікрохвильову піч сухою серветкою.

Щоб наповнити будинок приємними ароматами, а не запахом засобів для чищення, кілька крапель ванільної есенції поставте в розігріту духовку. Неприємні запахи зникнуть, а будинок наповниться теплом та затишком.

Якщо у вас немає посудомийної машини, але є відпарювач, ви легко зможете боротися з жиром і нагаром на поверхні каструль або чайника, направивши струмінь гарячої пари на проблемні місця. Під впливом пари знищуються мікроби, така чистка безпечна та екологічна. Пара розм’якшує забруднення, і їх легко можна стерти серветкою.

Чищення побутових приладів – покарання. Наприклад, кухонний блендер легко відчистити від забруднень, що залишилися після ополіскування за допомогою харчової соди, вона розщеплює і зв’язує забруднення, знімає залишки жиру, і легко видаляє їх разом з водою. Або ж після закінчення готування додати в блендер краплю миючого засобу, розбавивши його водою, і прокрутити хвилинку, а потім промити під струменем чистої води.

Пил у важкодоступних місцях: у ящиках з косметикою, наприклад, а також на тканинних абажурах або штучних кольорах, можна швидко видалити за допомогою пневматичного балона з спрямованим стисненим повітрям. Його можна купити у будь-якому магазині цифрової техніки.

Прибирання з лайфхаками проходить швидко і насолоду, так як ви бачите миттєвий результат і розумієте, що зусиль і часу витрачено – мінімум.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.