Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Легкий та безпечний спосіб помити холодильник.

Чистота в холодильній камері так само необхідна, як і інші гігієнічні процедури, адже це місце зберігання продуктів, які ви вживаєте. За відсутності регулярного миття ваш холодильник стане джерелом неприємних ароматів та розсадником шкідливих бактерій, які можуть спричинити харчове отруєння.

Якщо вашому холодильнику потрібне миття, наші поради допоможуть вам вирішити цю проблему без особливих зусиль. Виявляється, використовуючи лише підручні засоби, не застосовуючи агресивних хімічних складів, можна містити холодильник у чистоті. Даний спосіб не тільки зробить ваш холодильник чистим, але й допоможе позбавитися неприємних запахів.

Послідовність дій включає кілька етапів:

Етап перший

Відключаємо холодильник від мережі. Якщо ваш холодильник двокамерний, і в ньому є функція відключення кожної секції окремо, можна скористатися нею, щоб не розморожувати морозилку.

Як відмити холодильник
Етап другий

Дістаємо всі продукти із холодильника.

Третій етап

Виймаємо полички холодильника та знімні секції з дверцят, миємо їх рідиною для миття посуду і добре просушуємо. Об’ємні полиці зручно мити у ванні.

Четвертий етап

Готуємо розчин для миття холодильника: на літр гарячої води потрібна столова ложка харчової соди. Перемішуємо і розчин готовий. Для миття внутрішньої частини зручно користуватися губкою для посуду, жорстка частина якої легко впорається із прилиплими забрудненнями. Для важкодоступних місць можна взяти стару зубну щітку.

Гала Клин –хімчистка меблів Київ, хімчистка диванів, чищення ковроліну та килимів.
П’ятий етап

Необхідно очистити гумові прокладки на дверцятах. Можна зробити це за допомогою пароочисника, але і миття губкою, змоченою в содовому розчині, дає добрі результати.

Шостий етап

Протираємо зовнішні поверхні холодильника: спочатку розпорошуємо на них засіб для очищення скла, потім протираємо вологою серветкою та поліруємо сухою.

Сьомий етап

Повертаємо продукти на свої місця. Затяжне прибирання може вплинути на свіжість продуктів, тому необхідно намагатися зробити все якнайшвидше.

Восьмий етап

Прибирання під холодильником. Найчастіше ми забуваємо чи пропускаємо цей етап. Можна використовувати будь-які зручні засоби – насадку пилососа, віник або довгу палицю з намотаною вологою серветкою.

Тепер ваш холодильник сяє чистотою, і ви заслужили звання зразкової господині!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.