Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Матрац – джерело небезпечних бактерій. Навіщо потрібна хімчистка матраца?

Дослідження показують, що більшість людей спить у ліжках, що рясніють присутністю бактерій і цвілі, і навіть не підозрюють про небезпеку для здоров’я. Виявлені захворювання, яким супроводжує кашель, висипання чи грибкові ураження шкіри, викликають нерозуміння причин їх походження.

А виною всьому – брудний матрац, де створені сприятливі умови для розвитку таких небезпечних бактерій і мікроорганізмів, як золотистий стафілокок, що викликає ряд шкірних, кісткових, респіраторних і ранових інфекцій, збудник дизентерії шигела, що викликають пневмонію бактерії моракселру катараліс .

Послуга для киян хімчистка матраца Київ – вирішення проблеми.

Сотні тисяч бактеріальних колоній і грибкових суперечок, що знаходяться в матраці, можуть до певного часу, що називається, жити своїм життям, непомітно підточуючи здоров’я людини, що спляться на ньому. Люди зі слабким імунітетом швидше реагують на таке небезпечне сусідство, але навіть сильній і міцній людині буває не під силу подолати без проблем її хвороботворний вплив.

хімчистка матраців Київ
Навіть одержимі чистотою господині, на жаль, можуть впоратися лише з видимими забрудненнями оку. Забруднення, приховані в глибинах матраца, важко піддаються очищенню, і вони є осередком потенційно небезпечних хвороб. Є відомості, що в старому десятирічному матраці міститься до п’яти кілограмів шкіряних лусочок, що відмерли! Ці поклади є їжею для мільйонів пилових кліщів, які викликають у людини астматичні та алергічні захворювання.

А більшість із нас використовує матраци і більш тривалий термін, вважаючи достатнім час від часу перевертати їх та чистити пилососом. Але щоб забезпечити людині правильний і безпечний сон, важлива не тільки анатомічно правильна конструкція матраца, але і його абсолютна чистота.

Як досягти чистоти матраца?

Якщо дотримуватись деяких правил, можна продовжити термін служби матраца і не нашкодити своєму здоров’ю.

Сухе чищення

Насамперед, варто регулярно міняти постільну білизну, очищати поверхню матраца пилососом, ретельно просушуючи його.

Вологе чищення

У разі виникнення плям, їх слід негайно позбавлятися. Кожен вид плям має свої методи виведення. Після цього можна почистити поверхню матраца миючим пилососом або протерти серветкою, змоченою в миючому розчині. Потім матрац повинен добре просохнути.

Домашня хімчистка

Можна скуштувати спеціально призначені побутові хімічні засоби. Цей спосіб вимагає чимало сил і часу, до того ж важливо не помилитися у виборі розчину, щоб не зашкодити виробу.

Професійна хімчистка матраца Київ.

Найефективніший спосіб – довірити чищення матраца професіоналам. Використання потужного спеціального обладнання та широкий арсенал миючих засобів дають гарантію того, що ваш матрац знову стане чистим та свіжим, а сон – спокійним та безпечним!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.