Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Огляд помічників для швидкого та якісного прибирання.

З кожним роком виробники побутової хімії, пластмас, мочалок вигадують все більше новинок, які призначені для того, щоб так чи інакше полегшити господаркам прибирання. Сьогодні ми поговоримо про спіро подушечки, бамбукові мочалки, робот пилосос та ще багато іншого

Замовити генеральне прибирання квартири в Києві від Гала Клин +38 (067) 110-69-69
Бамбукові серветки, мочалки, губки.
Останнім часом великої популярності набувають серед господинь бамбукові ганчірочки, мочалки тощо. Адже бамбук, як відомо, має антибактерицидні властивості, і ганчірка з бамбука ефективно знезаражує поверхню, яку ви протираєте. Вважається, що вона вбиває масу мікробів, видаляє жир і бруд навіть у холодній воді, а потім таку ганчірочку/мочалочку потрібно просто випрати з милом. Бамбукові серветки, як стверджує виробник, екологічно без шкідливі, вбирають вологу в кілька разів більше, ніж звичайна ганчірка, витримують сильні механічні навантаження. Також заявляється, що за допомогою бамбукових мочалок можна відмити жир з посуду без миючого засобу)

Меламинова Губка.
Ще одне ноу-хау у світі прибирання. Виробники меламінових губок стверджують, що вони здатні відмити все і практично усюди. Єдиним мінусом вважається те, що меламінові губи швидко стираються.

Чистячі подушечки спіро.
Знову ж таки, реклама говорить про те, що ці диво подушки відмивають все і скрізь. Містять у своєму складі миючі компоненти та здатні відмивати без мила. Ідеальні для відмивання духовок, плит, мікрохвильових печей і т.д.

Чудо губка.
Реклама стверджує, що “диво губка” здатна ввібрати в себе рідину в 20 разів більшу за свою вагу. Хімічні речовини на неї не діють, загалом ідеальний помічник при збиранні у ванній.

Магніт для зняття жиру.
Вже чудо розумники винайшли прилад, який без мочалки знімає жир з будь-якої поверхні, включаючи сковороду, протвень, гусятницю або іншу форму. Достатньо просто такий магніт потримати у холодильнику, і він сам притягне до себе жир.

Екрани для кухні.
Ці екрани прикріплюють на плитку біля плити, і вони захищають її від жиру та бруду. Ну і звісно відмивати їх набагато легше. Виробники пропонують їх різних кольорів, стилів, тому такий екран може прикрасити будь-яку кухню.

Ну а якщо Ви вирішили не відмивати Вашу квартиру чи будинок самостійно, клінінгова компанія “Гала Клін” готова надати Вам допомогу в збиранні!

Далі буде..

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.