Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Підтримка чистоти та затишку у будинку.

Комфорт і чистота в будинку для кожного мають своє значення, але всі погодяться з виразом, що бруд і затишок у будинку речі не сумісні в принципі. Підтримання чистоти, а відповідно і затишку в будинку, вимагають регулярного прибирання будинку, тому клінінгові компанії в наш час користуються великою популярністю. Фахівці клінінгових компаній очищають як весь будинок чи квартиру, так і конкретні речі, наприклад дивани чи килими.

Багато господинь вважають, що пилосос є достатнім інструментом для підтримки чистоти в будинку, і не вважають клінінг необхідним. Однак, це не так. Пилосос не здатний впоратися з багатьма видами забруднень, не кажучи вже про бактерії або мікроби. Тому згодом з’являються плями та запах, які дуже важко вивести домашніми засобами.

Частина плям і бруду Ви звичайно відчистите, але бруд, що застряг і в’ївся, як і раніше нікуди не поділася і продовжує псувати зовнішній вигляд, ваших улюблених меблів або килимів. Тут вам зможуть допомогти тільки професіонали, що володіють спеціальною технікою, обладнанням та засобами. Вони легко впораються з будь-якими видами забруднень, повернувши вашим улюбленим меблям колишній шикарний вигляд.

Не забудьте і про те, що у вас звільняється маса часу та сил, які ви можете витратити на своїх близьких або на себе. Сучасні клінінгові компанії проводять генеральне прибирання прямо у квартирі чи офісі. Тож відпадає потреба щось кудись везти.

Кваліфіковані фахівці, мають унікальний підхід до кожної поверхні, що очищається. Це можуть бути різні види оббивки, наприклад шкіряна, до яких підбираються професійні засоби, що найбільш підходять для тієї чи іншої поверхні.

Замовити генеральне прибирання від компанії “ГАЛА КЛИН”

Фахівці компанії “ГАЛА КЛИН” мають великий досвід роботи, вони в найкоротші терміни позбавлять ваше житло всіх видів забруднень. Повернуть килимам новий вигляд, відчистять плями, що в’їлися, в улюблений шкіряний диван або крісло, при цьому не пошкодивши його оббивку. Відчистять вікна від слідів ремонту. Продезінфікують матраци, щоб ви могли спокійно спати. При цьому ми підтримуємо приємні ціни, щоб радувати наших клієнтів якісними та недорогими послугами клінінгу. Якщо ви живете в Києві та області, тоді замовляйте клінінг у нашої компанії та заощаджуйте масу часу та сил!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.