Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Подякуйте сумці. Наведення ладу за методом «КонМарі».

Марі Кондо є автором книги про прибирання – вона є одним із найбільш затребуваних консультантів у наведенні порядку. Автор книги пропонує читачам абсолютно новий підхід до методу наведення чистоти у приміщенні та сортування речей. Марі Кондо демонструє своє дивне ставлення до всіх предметів – веде з ними розмову як із живими ставиться до них із вдячністю та повагою. Вона стверджує, що саме таке ставлення до речей може призвести до кардинальних змін у житті багатьох людей.

З чого почати.

Одним із завдань клієнтам від Марі Кондо є навчитися дякувати всім своїм речам. Наприклад, коли перейшовши додому після роботи ви відправляєте верхній одяг у шафу не забудьте сказати – «дякую тобі за те, що протягом усього дня ти зігрівала мене». Знімаєте з себе прикраси – «дякую вам за те, що приносили мені задоволення і красу». Сумка теж заслуговує на подяку-«Маса важливих справ зроблених сьогодні мною це і твоя заслуга – дякую тобі». Подякуйте кожному предмету, який підтримував вас весь день.

Історія появи методу.

Марі Кондо любить згадувати, що ставлення до речей як до живих у неї почалося ще в школі. У неї був мобільник з чорно-білим екраном якої їй дуже подобався і з яким вона не розлучалася довгі роки, хоча вже давно на зміну простим телефонам прийшли накручені. Але настав час і їй довелося замінити подряпаний і старий мобільник, що бачив види, на новий. Як прощальне привітання вона вирішила відправити смс з нового телефону на старий зі словами подяки та вдячності до телефону, який довго ніс свою бездоганну службу. Перевіривши вхідні на старому телефоні вона переконалася, що СМС була успішно отримана. Сказавши вголос – що вона дякує телефону і що на цьому його робота закінчена – зачинила кришечку. Через час вона скільки не намагалася включити його всі спроби виявилися безуспішними як старий телефон зрозумів що його місія вже закінчилася. Звичайно ця розповідь більше схожа на казку, адже прийнято вважати, що у неживих предметів немає можливості реагувати на емоції людини. Можливо весь цей збіг.

Поважайте речі, і вони вам допоможуть у житті.

Ви напевно чули, що спортсмени дуже дбайливо з любов’ю навіть з благоговінням ставляться до свого спортивного майна та екіпірування. Швидше за все вони відчувають силу та можливості цих речей.

Багато водіїв дають ласкаві прізвиська або імена своїм машинам і ті виправдовують їхню любов до себе бездоганною службою довгі роки. Деякі знають приклади того, як машина виручала або допомагала уникнути безвихідних ситуацій на дорогах.

Якби більшість людей так ставилася до своїх повсякденних речей – комп’ютера ручкам блокнотам, то в рази збільшилася б кількість надійних помічників та прихильників.

Навіть якщо вам складно прийняти що речі можуть відчувати все ж таки потрібно визнати що вони щодня з старанністю трудяться для нас. Кожна річ виконує свою функцію щоб підтримати наше життя. Перейшовши додому з роботи, ми поспішаємо відпочити і наші речі мріють потрапити на своє місце, щоб розслабитися.

Замовити прибирання від клінінгової компанії Києва Гала Клін.

Ви коли-небудь замислювалися, як це колись відсутня певна адреса. Наше життя наповнилося б крайніми невизначеністю. Маючи квартири або будинки, де люди повертаються вони можуть відвідувати роботу магазинів або один одного. Це стосується наших речей. Для них не менш важливою є впевненість у тому, що є місце для повернення. Ви самі можете відчути цю відмінність. Предмети, які мають свої місця відпочинку, куди вони можуть повертатися щодня, мають великий ступінь життєвої наповненості.

Коли люди звикнуть звертатися до своїх речей з повагою, то відразу помітять, що, наприклад, одяг проживає більший термін і виглядає при цьому набагато молодше (краще). Вовняні речі менше скочуються і не так часто брудняться. Дбаючи про свої речі ви найкраще мотивуєте їх на підтримку вас їхніх господарів.

Добре звертайтеся зі своїм майном і воно вам відповість тим самим. Найчастіше замислюйтеся чи ви вибрали місце для зберігання якихось предметів чи підходить це місце речі адже воно йому повинно служити будинком і приносити задоволення.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.