Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Погана хатня робітниця – що робити? Як вибрати хатню робітницю?

Кожен будинок потребує повсякденної підтримки чистоти та регулярних капітальних наведеннях порядку. Зазвичай, всі ці процеси лягають на плечі тендітних жінок, які, до того ж, доглядають дітей і щодня працюють в офісі чи вдома. Щоб полегшити своє життя, багато сучасних жінок вважають за краще мати хатню робітницю, щоб не витрачати багато часу на домашню роботу, присвячуючи вільний час сім’ї та дітям.

Як же вибрати хатню робітницю? Як уникнути появи поганої домробітниці?
На думку багатьох жінок, найкраще для проведення генерального прибирання запрошувати представників досвідченої клінінгової компанії. Працівники клінінгової фірми мають великий досвід у подібних послугах та ретельно виконають усі домашні роботи за короткий час.

Прибирання квартир Київ від Клінінгової компанії Гала Клін.
Процес вибору хатньої робітниці не такий простий, як здається на перший погляд. Щоб вибір був правильним, необхідно знати кілька критеріїв, за якими підбирати собі помічницю вдома.

  • Для підбору домашнього працівника, простіше скористатися сайтами, на яких розміщені подібні пропозиції. Можна залишити своє оголошення в інтернеті в соцмережах, де вам можуть порадити потрібну людину або підказати, куди краще звернутися у вашому місті. Також можна помістити своє оголошення в місцевій газеті.
  • Якщо ви робите самостійний підбір хатньої робітниці, то завжди просіть характеристику з минулої роботи, в якій вказані телефони колишніх роботодавців. Це для того, щоб ви могли зателефонувати та поцікавитися минулою роботою претендента.
  • Найкраще наймати людину за рекомендацією ваших знайомих або у відомій фірмі, яка пропонує подібні послуги. Такий вибір може коштувати трохи дорожче, адже ви сплатите частину грошей на фірму. Але це варте того, адже ви запрошуєте у свій будинок незнайому людину, а фірма несе за неї відповідальність.
  • Не варто запрошувати на роботу домробітницею своїх знайомих чи подруг, адже вам заважатимуть дружні стосунки. Ви не зможете робити зауваження, загострювати увагу на пріоритетних місцях прибирання та ін. Між вами може виникнути неприязнь та нерозуміння.
  • Ніколи не потрібно починати дружбу чи підтримувати теплі стосунки з домробітницею. Потрібно пам’ятати, що це найнятий вами працівник, а ви його керівник, який дає щоденні завдання. Правильно обрана дистанція між вами та домробітницею допоможе зберегти нормальні відносини, можливість критично судити про роботу найнятої людини, яка зробить потрібні висновки і без образ.

Також хотілося б відзначити, що просто фізично навіть найкраща хатня робітниця не зможе виконати весь необхідний обсяг роботи під час генерального прибирання. Тому ми рекомендуємо користуватися послугою “генеральне прибирання” від клінінгової компанії “Гала Клін”. У переліку робіт з генерального прибирання ми відмиємо вікна, стіни, кахлі, міжплиткові шви, кухню від застарілого жиру та багато іншого!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.