Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Правила та поради швидкого прибирання будинку (квартири)

Чистота і затишок у будинку одна з основних умов добрих стосунків у сім’ї. Прибирання в будинку є досить стомлюючим процесом. Складно налаштувати себе, але треба спробувати знайти переконливі аргументи, щоб робота проходила легко і без особливих зусиль.

Налаштуйтеся на прибирання.
Увімкніть собі улюблену музику подумайте, що це не просто набридла вам і нікому не потрібна праця, а магічне очищення улюбленого житла, залучення добрих позитивних сил, які допомагатимуть у реалізації ваших планів. Якщо ви дотримуєтеся правил феншуй, то повинні знати, що доходи приходять тільки в чисте та затишне житло. І ще одна старовинна, але дуже слушна порада – очі бояться, а руки роблять. Варто тільки почати і все піде, як по маслу. А як приємно дихається у будинку після прибирання.

Розподіляйте обов’язки і не тягніть все самотужки.
Намагайтеся залучити до роботи всіх членів вашої сім’ї. Придумайте чим можна зацікавити кожного. І повір’я, що після спільного прибирання будинку чистота в ньому триматиметься набагато довше. Навіть діти стежитимуть за порядком більше, ніж зазвичай. Постарайтеся популярно на прикладі пояснити їм, що порядок не там, де весь час труть і миють, а там, де його підтримують. Ваша половинка зрозуміє, що це справжня і не зовсім легка праця.

Мотивація.
Запропонуйте вашим близьким після прибирання похід у парк або магазин за улюбленими покупками. Можна запропонувати смачну всіма шановану страву, а якщо вона буде приготовлена ​​колективно – всіма домочадцями, відносини у вашій родині тільки зміцняться.

Складіть план роботи прибирання будинку.
Заздалегідь розплануйте «фронт» робіт, щоб кожному дістався в міру можливостей та знань. Можливо, до вас частенько і без повідомлення заходять гості, тоді почніть прибирання з кімнати, де ви їх приймаєте. Коридор або передпокій теж потрібно прибрати насамперед. Зрозуміло, ванну кімнату, де можна помити руки і не забудьте про туалет. Якщо гості на порозі, а прибирання не закінчилося, можна поки що прикрити решту кімнат.

Правильно розставляємо акценти.
Кухня це кімната, де розташоване сімейне вогнище, тому прибирати тут потрібно з особливою ретельністю. Бажано щоб плита та стільниця щодня виглядали майже чудово. Увечері після вечері постарайтеся прибрати всі відкриті поверхні, і допустимо одну із ящиків. Тоді під час великого збирання на кухню потратися набагато менше часу. Цю пораду можна застосувати і щодо інших кімнат. Якщо ви візьмете за правило протягом тижня робити невеликий обсяг роботи, який зазвичай запланований на суботу (якщо це ваш день для генерального прибирання), то на кінець тижня вам залишиться зовсім небагато справ.

Не відкладайте все на один день і не плануйте зробити занадто багато.
Наприклад, у понеділок скласти речі у шафі. Вівторок присвятити ванній кімнаті – помити ванну та почистити крани. Якщо увійдете у смак, можна прибрати її повністю. І так далі розплануйте дні на весь тиждень. Така порада припаде до душі тим, кому доводиться займатися прибиранням у гордій самоті. Витрачені щодня півгодини або годину понад звичайну для вас норму на прибирання, повернуться до вас гарним суботнім настроєм усієї вашої родини та можливістю витратити більше часу на відпочинок з близькими та рідними для вас людьми.

Клінінгова компанія Київ бажає Вам приємного та легкого прибирання!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.