Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання будинку після ремонту

Ремонт у будинку завжди викликає шквал радісних емоцій, особливо, якщо ви до нього довго готувалися. Ви викликали фахівців, які вам швидко прошпаклювали стіни та стелі, пофарбували двері та батареї, переклеїли шпалери, встановили сантехніку, і ось все добре, квартиру наповнила свіжість та чистота, але не тут було. Для чистоти потрібно постаратися. Довірити цю справу можна тим же будівельникам, які робили вам ремонт, але не рекомендуємо прибрати чисто і акуратно вони не зможуть, а додаткову оплату за свої послуги вони візьмуть, можете не сумніватися. Єдине, що ви можете їм доручити, це винести велике і важке сміття, яке залишилося після ремонту.

Прибирання будинку після ремонту від клінінгової компанії Києва.

Тепер приступимо безпосередньо до прибирання. Ви можете навести лад самостійно, а можете і скористатися послугами клінінгових компаній, яких зараз, до речі, дуже багато. Професіонали швидко приберуть вашу квартиру за певну плату, використовуючи сучасну дорогу техніку та безпечні для ваших меблів та здоров’я хімічні засоби. Ви не будете переживати: зіпсуєте ви меблі чи ні, застосовуючи ті чи інші порошки або гелі для миття квартири, з цим легко впораються працівники клінінгової компанії. Якщо вам послуги таких компаній не по кишені, залишається один варіант: самостійно впоратися з цією проблемою. Будьте уважні, не використовуйте засоби, які можуть нашкодити вашій новій акриловій ванні або новому дорогому змішувачу.

Будівельники після ремонтних робіт залишають плями від фарби, клею або лаку, краплі цементу або сліди шпаклівки, тому вам потрібно їх акуратно видалити з огляду на те, куди вони потрапили. Обов’язково необхідно промити вікна, щоб видалити будівельний пил. Почніть прибирання із сухого чищення квартири. Пропилісосьте стіни, стелю та підлоги. Видаліть свіжі плями від фарби або клею за допомогою агресивних хімічних засобів. Вимийте сантехніку та батареї. Якщо у вас акрилова ванна, не застосовуйте абразивних порошків, що чистять, оскільки вони тільки подряпають поверхню. Дбайливого догляду потребують і хромовані змішувачі, щоб вони не втратили свого первісного вигляду і сліпучого блиску. Ну і коли все прибрано, можна приступити до вологого прибирання: вимити підлогу. Завершальним прибиранням після ремонту стане чищення килимових покриттів, м’яких меблів, полірування меблів і дзеркал.

Тепер ваша квартира наповнилася світлом, чистотою та свіжістю, яку вам даруватиме день у день.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.