Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання офісів Київ

Прибирання офісів Київ, Софіївська Борщагівка, Вишневий. Прибирання приміщень.


Від чистоти в офісі багато в чому залежить успіх у бізнесі, оскільки на вигляд кабінетів, прийомних, ресепшен судять про компанію та її власника. Крім того, від якості прибирання офісу залежить самопочуття та здоров’я його співробітників. Проте підтримання порядку в робочих та підсобних приміщеннях — досить складна та невдячна робота, яка потребує старанності, уважності та скрупульозності від виконавця. Звісно, ​​наведення чистоти можна найняти прибиральницю на постійну основу. Однак це вимагатиме купівлі спеціалізованого обладнання, побутової хімії та інших атрибутів, які застосовуються для генерального прибирання офісів. А це додаткова та постійна стаття витрат.

Тому клінігова компанія Києва «Гала Клин» пропонує власникам бізнес-об’єктів свої послуги із прибирання офісів у Києві. З 2010 року ми надаємо послуги клінінгу, виконуючи прибирання різних приміщень. Чимало клієнтів оцінили якість роботи наших співробітників, тому доказом є численні відгуки в інтернеті.

Наші фахівці з клінінгу виконують послуги:
• генеральне прибирання офісу;
• разове прибирання офісу;
• прибирання офісу після ремонту;
Генеральне прибирання офісів: список послуг
Список виконуваних робіт залежить від поверховості, площі та інших особливостей об’єкта. Однак обов’язково співробітники нашої компанії:

• видаляють пил зі стін, стель, дверей та інших горизонтальних поверхонь;
• виробляють вологе прибирання системи опалення – радіаторів, труб та обігрівальних приладів;
• миють покриття для підлоги (ламінат, паркет, лінолеум) і плінтуса;
• протирають вимикачі та розетки;
• видаляють пил з невеликих та точкових освітлювальних приладів;
• пилососять килимові покриття та м’які меблі.
Інші послуги можуть бути включені до списку робіт за бажанням клієнта, залежно від типу та особливостей приміщення, що обслуговується. Наприклад, часто наші співробітники під час прибирання офісів протирають комп’ютерну та оргтехніку, миють вікна та дзеркала, очищають кошики від сміття та ін.

Великі бізнес-центри звертаються за допомогою «Гала Клин» для генерального прибирання офісів та ліфтів, догляду за санвузлами та кухнями, а також миття фасадів, ганку, сходів та інших елементів.

Додаткові послуги від Клінінгової компанії Гала Клін:
Прибирання квартири після ремонту у Києві
Прибирання квартир у Києві
Використовуване обладнання та матеріали
Прибирання офісів та бізнес-центрів у Києві спеціалістами «Гала Клин» передбачає використання якісного, потужного обладнання, а також професійних миючих засобів. Застосовувана нами хімія для збирання є:

• гіпоалергенний;
• нешкідливою для людей та тварин;
• екологічно безпечним;
• ефективною;
• якісною.
Вона не має різкого, неприємного запаху і не чинить негативного впливу на матеріали, а лише ефективно очищає їх.

Наші менеджери з клінігу приїжджають до офісу з необхідним обладнанням, витратними матеріалами та хімією. Тому для комфортної, ефективної роботи нам потрібен лише доступ до води та розетки.

8 причин, чому нам довіряють
Багато клієнтів оцінили якість та ефективність генерального прибирання офісів, що виконується співробітниками «Гала Клин», оскільки ми:

  1. Враховуємо побажання клієнта та робимо прибирання офісів у будь-який час доби. Ви можете бути впевнені, що після завершення ділових переговорів або перед початком робочого дня в кабінетах буде чисто та затишно.
  2. Завжди вчасно приїжджаємо на об’єкт.
  3. Виконуємо роботи у зазначений час.
  4. Використовуємо професійну техніку, якісні витратні матеріали та спеціалізовану нешкідливу хімію.
  5. Успішно адаптуємося до бюджету клієнта.
  6. Гарантуємо якість виконання прибирання офісів та інших об’єктів.
  7. Встановлюємо чесні ціни.
  8. Виконуємо побажання замовника. Зателефонуйте прямо зараз і замовте одноразове прибирання офісу, щоб оцінити якість та ефективність роботи фахівців «Гала Клин». Ми впевнені, що після цього ви станете нашим постійним клієнтом. Ми виїжджаємо до будь-якого району Києва. Для отримання детальнішої консультації або замовлення послуги, зв’яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними в контактах.

(044) 361-49-04 (067) 110-69-69

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.