Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання офісу, хімчистка офісних меблів Київ.

Професійне прибирання офісу, або офісний клінінг, представляє для власників компаній значну економію коштів, дозволяючи обійтися без регулярних витрат на прибиральний інвентар, засоби для чищення і зарплату для спеціального персоналу які і будуть проводити прибирання. Професійний клінінг, прибирання допоможе не лише підтримувати привабливий та свіжий зовнішній вигляд зовні та всередині будівлі, але й дозволить створити ідеальні умови на робочих місцях відповідно до гігієнічних норм. Замовити генеральне прибирання у Києві можна за телефоном: +38 (067) 110-69-69

Проведені дослідження атмосфери робочих офісів виявили чинники, які впливають самопочуття працівників.
Насамперед, це банальний пил. Пил – сильний алерген, що негативно впливає на здоров’я людини. Будь-який офіс запилено набагато більше, ніж будь-яке інше приміщення. Пил збирається в статевому покритті та поверхнях меблів, містить волокна одягу, лусочки шкіри, частини волосся, піщинки та пилових кліщів, які виділяють алергени, що погано переносяться людиною. .

Настільки масштабній освіті пилу в офісі сприяє їхнє місце розташування – зазвичай це центр міста або промислові райони, які мають найвищий ступінь забруднення повітря.

Паперовий пил також здатний викликати алергічні прояви, він практично не виводиться з легенів. Список хвороб, набутих за допомогою паперового пилу, вражає: бронхіальна астма, алергічний риніт, дерматит, коньюктивіт та застудні захворювання.

Офіси мають багато бруду, непомітного звичайного ока. Домашнє житло люди особливо ретельно прибирають і стежать за гігієною, але в приміщеннях з великим скупченням людей це набагато складніше зробити. Поверхні оргтехніки містять кількість мікробів, що у сотні разів перевищує концентрацію мікробів у туалетах.

Офісні кімнати з підвищеним рівнем вологості можуть мати цвілеві гриби та хвороботворні бактерії. Особливої ​​уваги прибирання вимагають кондиціонери, вентилятори, зволожувачі повітря, зони живлення та водні кулери.

Тільки скрупульозне комплексне професійне прибирання із застосуванням спеціальних знезаражувальних засобів допоможе усунути накопичені в офісах забруднення та створить здорову атмосферу. Кожен офіс щоб залишатися чистим потребує регулярного та головного професійного та якісного прибирання. Прибирання повинно проводитись фахівцями із застосуванням спеціальних засобів для прибирання. Ці засоби не повинні викликати алергію та бути шкідливими. Не заощаджуйте на регулярному та професійному прибиранні. Замовляйте прибирання офісу як мінімум раз на три місяці і ви помітите, що ваші працівники і ви стали почуватися набагато краще і працювати продуктивніше.

Особливості прибирання офісу.
Якщо прибирання силами власного персоналу найчастіше проводиться хаотично і завжди регулярно, то професійне прибирання має певний алгоритм дій.

Чищення, прибирання всіх робочих поверхонь, а також підлоги, стін, стель, дверних та віконних отворів і т.д. проводиться з дотриманням вимог і дає відмінні результати.

Існує певний стандарт чистоти при збиранні приміщень нежитлового типу, що дозволяє замовнику та виконавцю визначати норму. Підготовка фахівців клінінгових компаній проводиться на рівні європейських стандартів і дає можливість не лише забезпечити екологічно чисті робочі місця, але також зберегти оздоблення приміщень, що потребує спеціального та дбайливого догляду під час збирання.

Використання спеціального інвентарю для прибирання та засобів для чищення дозволяє досягти ідеальних стандартів чистоти. Замовити генеральне прибирання офісу ви можете на нашому сайті. У нашій компанії працюють досвідчені фахівці з професійним обладнанням, які швидко і легко проведуть прибирання офісу. Якщо вам потрібне швидке та якісне прибирання вашого офісу, генеральне прибирання будинку чи квартири, щоденне прибирання тоді дзвоніть нам за вказаними телефонами, і наші фахівці з радістю проведуть прибирання вашого офісу чи будинку.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.