Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання після корпоративу у Києві. Як повернути офісу чистоту та порядок.

Коли залишилися за веселими корпоративними вечірками, проведеними прямо в офісі, стає актуальною проблема прибирання. Для того, щоб усунути наслідки свят, сил потрібно не менше, ніж було витрачено для організації та проведення корпоративу.

Щоб усі співробітники підприємства змогли влитися в робочий ритм після вихідних, потрібно, щоб їх не відволікали жодні дрібниці, що нагадують про минулі веселощі. Уламки розбитого келиха та плями від вина, розкидані конфетті та серпантин – все це потребує негайного усунення.

Звичайно, можна спробувати відновити чистоту та порядок в офісі самотужки. Але в процесі збирання може з’ясуватися, що цей процес не настільки простий, щоб з ним зміг впоратися будь-який дилетант.

Пропонуємо це відповідальне завдання повністю перекласти на плечі фахівців. Співробітники спеціалізованої клінінгової компанії професійно усунуть наслідки свят та повернуть офісним приміщенням бездоганну чистоту.

Прибирання після корпоративу у Києві
У комплексне професійне прибирання можуть входити такі роботи:

  • Прибирання та вивіз сміття,
  • Очищення попільничок,
  • Миття підлоги,
  • Миття посуду,
  • Чищення та видалення плям з килимових покриттів,
  • Видалення забруднень з офісних меблів,
  • Чищення та прибирання санвузлів,
  • Повне прибирання території.
  • Хімчистка ковроліну та чищення м’яких меблів в офісі

Найбільш складною і трудомісткою роботою є чищення плям з килимових покриттів та м’яких меблів. Довіривши цю проблему фахівцям, ви повернете офісним приміщенням презентабельний вигляд без найменших зусиль з вашого боку.

Хімчистка килимових та меблевих м’яких покриттів після проведених заходів – затребувана послуга, що дозволяє компаніям проводити корпоративні вечірки у своїх офісах без побоювання про такі наслідки, як плями від розлитого вина, кави, чаю, соку, залишків їжі та інших забруднень.

Чому це вигідно?

Послуга хімічного чищення досить доступна, і тому дозволяє не замислюватись про доцільність її отримання.

Вам не доведеться самостійно підбирати ефективний і щадний засіб для чищення і витрачати робочий або особистий час на чистку покриттів.

Наші майстри мають у своєму арсеналі ефективне професійне обладнання та засоби для чищення, які борються не тільки з брудом і пилом, але і зі шкідливими мікроорганізмами.

Ми швидко, надійно та дбайливо подбаємо про те, щоб ваш офіс знову засяяв чистотою та набув первозданного робочого вигляду. І ви переконаєтеся, що досягнутий результат вартий того, щоб довірити чищення професіоналам.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.