Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання приміщень (квартир, будинків, офісів, кафе, ресторанів) після пожежі у Києві

Пожежа – це справжнє стихійне лихо, якому дуже важко протистояти. Вогонь знищує все на своєму шляху, залишаючи лише золу та кіптяву. Однак, якщо доблесні пожежники вчасно прийшли на допомогу, можливо, хоча б частину вашого майна вдасться врятувати. Після усунення спалаху чим швидше ви почнете прибирання, тим більша ймовірність, що незабаром від пожежі не залишиться сліду.

Посібник до дії, щоб ваш будинок скоріше знову став затишним гніздечком:

Заспокоїтися та заспокоїти близьких; Змиритися з втраченим; Усунути причини займання (замінити проводку, наприклад); Викинути речі, що прийшли в непридатність; Почати прибирання приміщення та підготувати його до ремонту.

Як проводити прибирання в будинку під час пожежі:
Насамперед почніть прибирання великого і дрібного сміття, а також предметів меблів, що прийшли в повну непридатність. Відкрийте навстіж усі вікна та балкони. Очистіть стіни, стелю та підлогу від сажі та кіптяви за допомогою щітки та скребка. Для збирання використовуйте спеціальні засоби, які допоможуть відчистити такі забруднення. Видаліть продукти горіння зі всіх поверхонь, включаючи вікна, двері. Зі щілин видалити забруднення вам допоможе спеціальний герметик, що роз’їдає бруд і кіптяву. Ретельно вимийте всі поверхні. Добре просушіть приміщення і всі речі, які ви плануєте залишити для подальшого користування.

Прибирання після пожежі Київ. Клінінгові компанії.
На жаль, пожежі нерідкі у сучасному житті, тому клінінгові компанії мають у своєму переліку послугу прибирання після пожежі. Прибирання після пожежі пройде швидше та якісніше, якщо ви звернетеся до подібної служби. Також, прибирання від клінінгової компанії дозволить вам швидко позбавитися наслідків пожежі в будинку.

Викликані вами фахівці:

Виїдуть на місце, щоб оцінити заподіяну шкоду та складність майбутнього прибирання, зроблять демонтаж, вивезення та прибирання великого і дрібного сміття, очистять і відполірують кахель та плитку, зроблять хімчистку м’яких меблів та килимів, вживуть усіх заходів, щоб видалити всі наслідки пожежі, а також усунуть шкідливий їдкий запах, що залишився від продуктів горіння. Замовивши прибирання від клінінгової компанії, ви значно заощадите свій час і сили на прибирання після пожежі. Фахівці зроблять прибирання за вас.

Прибирання за участю фахівців коштує дорого. Можливо, вам запропонують платити за квадратний метр площі, що прибирається, або ж фахівці, оцінивши на місці, озвучать вам суму, в яку обійдеться прибирання. Проте команда професіоналів знає як робити прибирання, і ви швидше позбавитеся наслідків пожежі. Професійне обладнання та спеціальні хімічні реагенти допоможуть зробити якісне прибирання та відновити зовнішній вигляд приміщення та меблів. Прибирання самотужки дешевше, але й набагато складніше, не маючи в арсеналі допомогу у вигляді потужних технічних засобів. Що вибрати – вирішувати вам.

Замовити генеральне прибирання у Києві від клінінгової компанії “ГАЛА КЛИН”.
Наша клінінгова компанія Київ займається прибиранням, приміщень, будинків, офісів у Києві та області. У нас працюють досвідчені фахівці, які мають професійне закордонне обладнання і без праці відчистять ваш будинок від будь-яких видів забруднень. Ми цінуємо наших клієнтів, тому намагаємося зберігати лояльні ціни на всі наші послуги. Щоб замовити генеральне прибирання будинку, квартири в Києві та області дзвоніть нам на вказані телефони. Також, ми проводимо регулярні акції, щоб ви могли замовити прибирання за ще більш вигідною ціною. Телефонуйте!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.