Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання та дитина

Будь-яка жінка хоч раз у своєму житті, але зіштовхувалася із прибиранням у квартирі, особливо якщо ця господиня ще й мама. Давайте зізнаємося чесно, що порядок і чистоту ми любимо, але наводити порядок – це вже інше питання. Бруд, сміття та купи наваленої брудної білизни, та ще й упереміш з чистою, виводить нас із себе. А як хочеться порядку. А якщо в будинку ще є маленькі діти, які без кінця розкидають іграшки, «забуваючи» їх складати на місце чи просто не знаючи, як це робиться через свій вік! Або, бувало, купиш дитині гру, а згодом частину її елементів втрачено, і скільки радості у дитини, коли в процесі збирання знаходиш втрачені фішки чи картки. Загалом питання порядку дуже важливе, коли в будинку є маленькі діти. Педіатри радять щодня робити вологе прибирання в кімнаті малюка, а також провітрювати приміщення, оскільки окрім чистоти, дитині потрібне ще й свіже повітря.

Як часто прибирати, якщо у будинку дитина? Кожен день? Звичайно, в будинку, де є малюк, потрібна чистота. Деякі мами намагаються створити стерильність, вимиваючи підлогу три-чотири рази на день, але це зайве. Не варто ставитись до чистоти з фанатизмом, краще більше часу проведіть з дитиною, приділяючи увагу її розвитку та іграм. Малюк, який починає повзати, хочете ви чи не хочете, буде залазити в курні місця, тому особливу увагу зверніть на важкодоступні ділянки, під шафами, під м’якими меблями, ліжком, оскільки саме там збирається найбільше пилу. Вологе прибирання бажано робити ввечері, коли малюк заснув, або ж вранці. Обов’язково витирайте пил із підвіконь, шаф, полиць, пилососьте килимові покриття, тому що пил може стати причиною алергії та висипань на тілі дитини. Також варто подбати про те, щоб брудний одяг малюка та інших членів сім’ї знаходився у спеціально відведеному місці, а не був розкиданий по всій кімнаті. У жодному разі не варто нехтувати елементарними правилами прибирання, оскільки від чистоти залежить здоров’я та нормальний розвиток вашого малюка, і кому, як не мамам варто подбати про нього.

Ну а якщо у Вас немає вільного часу та сил, краще скористатися послугами нашої клінінгової компанії “ГАЛА КЛИН”. Наші фахівці швидко та якісно виконають хімчистку килимів, миття вікон та генеральне прибирання у Києві та області.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.