Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання та порядок у будинку по фен-шуй. Як навести лад у будинку по фен шуй.

Чи любите ви свій будинок? які емоції відчуваєте, перебуваючи в ньому? Більшість свого часу в будинку ви проводите із задоволенням або витрачаєте безліч сил на прибирання та чищення? Як ви забираєтеся? Яку додаткову користь ви приносите своїй оселі під час прибирання?

У більшості випадків відповіді на ці питання не будуть сповнені позитивних емоцій. Всі ми любимо свій будинок, але процес прибирання в ньому приносить нам, як правило, тільки втому і роздратування.

Поради та рекомендації наведені в цій статті допоможуть вам зробити прибирання будинку більш продуктивним та швидким.

Який має бути порядок у будинку та як проводити прибирання в будинку за фен-шуй?
Спочатку давайте розберемося, що таке фен-шуй. Фен-шуй – це наука або практика, яка дозволяє правильно організувати простір у будинку, квартирі, будь-якому приміщенні таким чином, щоб всі енергії в будинку створювали сприятливий клімат для розвитку людини в усіх відношеннях.

Порядок та прибирання у шафі по фен-шуй.
Згідно з Фен шуй, якщо у вашому будинку часто хворіють діти, дорослі, тварини, або погано ростуть рослини, або швидко псується їжа, то ваш “будинок захворів”. Це звичайно ж шафи, гардеробні, або просто кути, куди всі звикли свої речі закидати, і вже ніхто не звертає на них уваги. Усі такі завали треба розгребти. І не просто ці речі перекласти в інше місце та створити там новий такий “завал речей”, а треба розсортувати. Речі перебрати, перепрати і розкласти по шафах. Старі газети та журнали або викинути або здати в макулатуру. Поламані речі необхідно однозначно викидати згідно з фен-шуй, адже вони несуть енергію “зіпсованості”, руйнування. Все, що вам не знадобилося протягом останніх кількох років, віддавайте іншим або викидайте не шкодуючи. Напевно, воно вам вже і не стане в нагоді. Це стосується як одягу, взуття, так і будь-яких інших речей. Так само не створюйте мотлох у шафах. Сортуйте та розкладайте речі по полицях, і тоді у вас у душі буде гармонія))

Порядок та прибирання у ванній кімнаті за фен-шуй
Далі поговоримо про чистоту в тих місцях, куди ми скидаємо свій фізичний бруд. Це туалети, ванні кімнати, відра для сміття. Звісно, ​​вони мають бути чистими. Якщо унітаз у Вашому будинку не сяє чистотою, то подбайте про те, що він засяяв, тому що тут накопичується величезна кількість негативної енергії, і дуже важливо, щоб вона не затримувалася у Вашому будинку. Для цього так само потрібно регулярно мити і очищати стоки, щоб негативна енергія не застоювалася у вашому будинку разом із брудом. Відро для сміття несе в собі таку ж енергію на ментальному плані як і на фізичному. Воно служить для того, щоб виносити сміття. Регулярно виносите сміття зі свого будинку, і подбайте про чистоту свого відра для сміття, як в іншому і навколо нього, адже в деяких можуть роками лежати папірці за відром для сміття.

Чистота та прибирання в холодильнику за фен-шуй
Ще одне місце, де може накопичуватись негативна енергія, це холодильник. Так, як не дивно, сам холодильник придуманий для того, що зберігати продукти якомога довше свіжими, але багато хто просто забуває про те, що потрібно регулярно проводити в ньому інвентаризацію та викидати зіпсовану їжу. Взагалі, за фен шуй, їжа повинна бути завжди тільки свіжа, і готуватися не повинна заздалегідь, оскільки тільки свіжа їжа дає саме ту, необхідну нашому організму енергію, для повноцінного і гармонійного існування.

Особливу увагу приділіть кухні у вашому будинку.
Так Так! Саме кухні! Адже на кухні у вашому будинку, згідно з фен шуй, як правило, і знаходиться той самий грошовий кут, в якому у багатьох може валятися щось старе, вкрите пилом. І ще на кухні є чарівне місце-плита. Плиту в будинку будь-яка господиня повинна утримувати в ідеальній чистоті, з любов’ю та вдячністю її мити щодня, адже завдяки плиті ви даєте своїм домочадцям свіжу їжу. І ще вважається, щоб справи у вашого чоловіка або у вас у бізнесі йшли добре, плита завжди повинна бути чистою. Крім плити, як ми писали вище, приділіть особливу увагу холодильнику у вашому будинку, раковині, щоб вона не забивалася і блищала, ну і звичайно відро для сміття!

Чи достатньо пилососити раз на тиждень будинок і протирати пил згідно з фен-шуй?
Просто пропилососити будинок, згідно фен шуй-для прибирання цього мало. Пилосос має властивість розганяти пил ще більше по всьому будинку. Для того, щоб від вашого пилососа була користь під час збирання, частіше міняйте мішки та фільтри в ньому, і тоді пил з пилососа не вилітатиме назовні. Після пилососа має бути проведене вологе прибирання, але не відразу, а через годину, коли пил осяде. Добре для цього повітря зволожити зволожувачем. Не забудьте протирати на шафах, за меблями, і найголовніше, не забувайте протирати ваші квіти!

Загальні рекомендації щодо прибирання та порядку з фен-шуй.
Природно, по фен шуй, прибирання, особливо вологе, потрібно проводити якнайчастіше.

. Не забуваючи прибирати не лише відкриті поверхні а й усередині шаф, витирати люстри, квіти, дивани тощо. Вважається, що саме вода найкраще відмиває бруд і негатив, оскільки вода має властивість вбирати в себе негативну енергію. Можна помити підлогу з кухонною сіллю, і під час миття читати молитви або думати про Ваш будинок з вдячністю, створюючи таким чином у будинку ауру радості та затишку. Адже посилаючи своєму будинку любов, Ви обов’язково отримаєте її у відповідь.

Також не забувайте регулярно провітрювати будинок, наповнюючи його свіжістю, свіжими потоками енергії, при цьому якщо у вас є дзвіночки, їхній дзвін також наповнить будинок позитивною енергією і зупинить негатив.

Використовуйте натуральні ароматизатори, щоб принести приємний запах та затишок у вашу оселю.

Не забувайте мити регулярно вікна, адже чим чистіше вікна, тим ясніше ви бачите картину світу.

І наостанок, зміните своє ставлення до прибирання, не як в обов’язковому справі, а немов до можливості освіжити ваш будинок і принести в нього свіжість так само, як і щодня Ви приймаєте душ і миєте своє тіло. Любіть свій будинок і він відповідатиме вам взаємністю.

Замовити генеральне прибирання у клінінговій компанії “ГАЛА КЛИН”
Тим, хто хоче жити в чистому будинку, але з причин не може впоратися сам, рекомендуємо скористатися послугами клінінгових компаній. Якщо ви живете у Києві та області тоді дзвоніть до нас у клінінгову компанію “ГАЛА КЛИН”. Наші фахівці швидко та якісно проведуть генеральне прибирання, відчистять ваш будинок від бруду та сміття, принісши до нього чистоту та свіжість на довгий час.

Адже, як відомо, чистота запорука здоров’я.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.