Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання за планом

У цій статті ми вирішили розібратися, що потрібно робити для того, щоб підтримувати чистоту і порядок у Вашому будинку. Довгий робочий тиждень закінчився, настали вихідні і, звичайно ж, Вам хочеться побути з родиною, з друзями або просто відпочити. Але довелося зайнятися прибиранням. Ситуація знайома кожній людині. Але, чи варто займатися справою, яка Вам абсолютно не подобається або на яку у Вас просто немає часу?

У цьому Вам із задоволенням допоможе наша клінінгова компанія “ГАЛА КЛИН”. Наші фахівці швидко та якісно зроблять генеральне прибирання Вашої квартири. Принісши чистоту та порядок на довгий час!

Наші послуги:

Генеральне прибирання Київ

Хімчистка диванів Київ

Хімчистка матраців у Києві

Прибирання після ремонту у Києві

Проте якщо ж Ви все ж таки вирішили зайнятися домашнім прибиранням, тоді найкраще скласти її план на кожен день, це дозволить звільнити вихідні та зберігати будинок в ідеальній чистоті.

Отже, щодня пилососьте в килими, особливо якщо у будинку є тварини. Мийте посуд, не відкладайте це завтра. Щодня чистіть унітаз щіткою та миючим засобом. Очищайте ванну, також відразу після душу протирайте на сухі крани. Взимку двічі на день добре провітрюйте приміщення.

А тепер перейдемо до списку справ, які потрібно робити щотижня. Протирайте холодильник, при цьому не тільки зовні, але і всередині. Протирайте пил, не тільки на шафах і полицях але й на підвіконнях кольорах та ін. Мийте плитку та міжплиткові шви. Робіть вологе прибирання, що дозволить очистити пил та повітря у квартирі.

Також, не забувайте двічі-тричі на рік, залежно від розміру сім’ї та ступеня забруднення, чистити штори, і робити хімчистку м’яких меблів, килимів та чищення матраців. Також мити вікна і наводити лад усередині шаф і шафок.

Ось і весь план за яким Ви значно заощадите свій час і зможете відпочивати на вихідних. Головне не лінуватися і виконувати все за планом щодня.

Бажаємо успіхів!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.