Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Секрети швидкого та ефективного прибирання від клінінгової компанії Гала Клін

Слова «генеральне прибирання» викликають у вас нервове тремтіння та неприйняття, але бажання утримувати своє житло в чистоті та порядку перемагають? Ви пересилуєте себе, щоб кинути свій вихідний на вівтар чистоти? Поспішаємо вас порадувати: вам зовсім необов’язково йти на такі жертви, достатньо лише дотримуватись деяких правил прибирання, і ваш будинок завжди буде зразковим.

Взявши на озброєння наведені в статті поради, ви матимете корисні звички, і вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на відмивання будинку. Поточне прибирання займатиме у вас не більше години, і час, що вивільнився, ви можете провести з більшою користю для себе і своїх близьких.

Правила ефективного прибирання квартири у Києві

  1. Прибирання починається згори, поступово переміщаючись вниз. Рухаючись за годинниковою стрілкою, ви не будете робити зайвих рухів тіла – ви не втомитеся і скоротите час прибирання.
  2. Завжди майте в запасі арсенал засобів для чищення: побутову хімію, серветки для меблів, стекол і дзеркал, ганчірки для підлоги, паперові рушники та ін. на пошуки необхідного.

Секрети швидкого та ефективного прибирання від клінінгової компанії Гала Клін
Клінінгова компанія Гала Клін прибирання та хімчистка у Києві

  1. Завжди прибирайте відразу всі плями і огріхи: молоко, що втекло на плиту, бризки зубної пасти на дзеркалі і т. д. Свіжі плями відтерти набагато легше і швидше.
  2. Унітаз чистять та дезінфікують щодня! Інші санітарні поверхні теж вимагають частішої уваги, ніж раз на тиждень.
  3. Посуд миють одразу! В крайньому випадку залийте її водою з розчином миючого засобу, щоб потім було легше її відмити.
  4. Варто завести контейнер, щоб складати в нього речі (квитанції, візитки та іншу дрібницю), які лежать не на своєму місці, щоб раз на тиждень вибрати час та розсортувати все по місцях.
  5. Щітка з довгою, можна телескопічною, ручкою дозволить дотягнутися до важкодоступних місць, щоб боротися з пилом і павутинням.
  6. Плями на одязі виводять відразу, тож у них залишається менше шансів. Штопайте одяг і пришивайте гудзики теж відразу, як тільки помітите огріхи.
  7. Будинок захаращують старі та непотрібні речі, яких варто позбутися: старі надколоті статуетки, листочки з телефонами, рекламки, та ін. захаращують простір, привносячи в життя хаос.
  8. Доводьте справу до кінця. «Пройтися по верхах» дозволяється лише у разі раптового приходу гостей, чого в принципі не повинно статися, якщо дотримуватися наведених правил – будинок і так завжди буде в порядку.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.