Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Що робити, якщо ви живете з нечупарою?

Усім подобається чистий та затишний будинок. Але підтримувати лад люблять далеко не всі. Якщо поряд з вами живе нечупара, то все навколо з часом перетворюється на хаос. Доводиться все брати до рук: розкладати речі по місцях, чистити, мити і… виховувати!

Привчаємо домашніх до порядку
Щоб прибирання будинку перестало бути виключно вашою справою, варто залучити до нього всіх, хто живе з вами поруч. Так ви не тільки збережете свої сили та час, але й зможете покращити емоційну атмосферу вдома.

Діти звикли, що за ними все прибирає мати? Ваш чоловік неохайний, і всюди розкидає свої речі та залишає брудний посуд? Можливо, ви ділите житло з братом, який не звертає уваги на безлад, що панує навколо? Виявляється, існують універсальні способи, які підійдуть для привчання до порядку будь-кого, хто живе з вами поруч.

Розмежуйте зони порядку
Поясніть домашнім, що безлад – правильний шлях до негативних емоцій. Неохайна людина частіше схильна до хвороб і проблем. Нехай кожен із домашніх відповідає за свою власну ділянку чистоти. Це може бути кімната або зона, де вони найчастіше проводять час. Спочатку можна запропонувати свою допомогу в прибиранні, а коли вона увійде до звички, самоусунутись.

Розділіть домашні обов’язки
Добитися порядку буде легше, якщо кожен із домашніх знає, за що відповідає. Так, чоловікові можна доручити виносити сміття, дітям довірити полив квітів, брату – чистку акваріума тощо. будинку. Складну та трудомістку роботу можна доручити професіоналам. Клінінгові агенції та прибирання квартир Київ будуть вам на допомогу.

Долучайте до чистоти
Під час збирання не варто брати на себе всю роботу. Доброзичливо та ласкаво попросіть допомогти чоловіка, знайдіть нескладну справу для дитини, і незабаром ваші домашні будуть самостійно виявляти бажання прибирати, хоча б за собою, щоб цінувати витрачені ними зусилля. В ідеалі спільна робота з наведення порядку слугує зміцненню внутрішньосімейних відносин.

Не скупіться на похвалу

Будь-яку дію, спрямовану створення порядку, не залишайте поза увагою. У присутності всіх членів сім’ї хваліть кожного за зроблене, щоб близькі відчували свою потребу та значущість.

Для того, щоб усе вищеописане принесло благотворні плоди, слід дотримуватись певних правил:

  • випромінювати впевненість за будь-яких обставин, відстоювати свої інтереси,
  • суворо дотримуватися заведених правил,
  • не звалювати він всю роботу,
  • діяти поступово,
  • бути ввічливою та терпимою.


І головне правило – не дозволяйте наведенню чистоти стати нав’язливою ідеєю, дійте м’яко та доброзичливо, адже наведення порядку – це лише крок до того, щоб у вашій родині завжди панували лад та любов.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.