Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Важливі правила при прибиранні квартири

Щоб підтримувати чистоту квартири або будинку, потрібне регулярне та якісне прибирання. Прибирання зробить приміщення приємними для ока, а також принесе користь Вашому здоров’ю. При цьому варто дотримуватися деяких рекомендацій, які зроблять прибирання більш простим і ефективним.

Прибирання підлоги.
Починаючи забиратися в будь-якому приміщенні будинку або квартири, спочатку варто добре пропилососити. Щоб було зручніше, налаштуйте ручку по висоті. Всі знають, що пилосос не тільки збирає, але ще й розкидає пил, для цього відкривайте вікна і провітрюйте, щоб не дихати пилом. Якщо немає пилососа тоді змочіть віник водою, щоб не піднімати пил з підлоги.

Для миття підлоги найкраще спеціальна швабра, якщо ж її немає під рукою тоді мийте підлогу рачки. Це значно безпечніше для здоров’я, оскільки зменшує навантаження на поперек під час збирання.

Наші послуги:

Генеральне прибирання Київ

Хімчистка диванів Київ

Хімчистка матраців у Києві

Прибирання після ремонту у Києві

Як правильно очищати меблі?
Кожні меблі люблять регулярний догляд та прибирання. Однак прибираючи високорозташовані полички будьте обережні, не перевтомлюйтесь і не давайте шиї перевтомитися, щоб корисне прибирання не закінчилося непритомністю.

Під час збирання користуйтеся спеціальними засобами. Так наприклад для збирання пилу, існують спеціальні антистатичні засоби, завдяки яким пил не прилипатиме до поверхонь. Це особливо корисно при збиранні техніки, наприклад телевізорів. Також не забувайте, що не всі поверхні можна протирати вологою ганчіркою.

Як правильно чистити килими та килимові покриття?
Килими також люблять вологе прибирання, спеціально для цього існують засоби для чищення, які допоможуть очистити килими і знищити пилових кліщів і бактерії. проте не забувайте добре змити всі засоби для чищення після чищення. Після цього необхідно просушити килим, щоб у ньому не заводилися бактерії.

Прибирання квартири від клінінгової компанії.
Готуєтеся до свята чи живете у великому будинку? А може у Вас просто немає часу, сил та бажання робити тривале та складне прибирання самостійно? Тоді найкраще звернутися до професіоналів, які швидко та якісно очистять приміщення від пилу та бруду. Такі професіонали працюють у нашій клінінговій компанії “ГАЛА КЛИН”. Вони делікатно очистять дорогі шкіряні меблі, і приведуть квартиру будинок або офіс в ідеальний порядок, давши нове життя килимам та м’яким меблям.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.