Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Звідки з’являється пил і як позбутися пилу назавжди? Пилові кліщі.

Напевно, кожен із нас, будучи ще дитиною, хоч раз питав, звідки з’являється пилюка в наших будинках. А господині, які люблять порядок і чистоту, запитують, як її прибрати, та так, щоб вона більше не з’являлася. На жаль, прибрати пил раз і назавжди не вийде, поки ми живемо в цьому світі, в якому все підпорядковується законам фізики, але є способи його усувати: для цього достатньо робити щоденне вологе прибирання. Адже пил насправді шкодить нашому здоров’ю і навіть небезпечний для здоров’я, оскільки в ньому знаходяться пилові кліщі, які спричиняють багато захворювань, у тому числі дихальні шляхи. Наші будинки є ідеальним місцем для проживання: це і помірна температура в приміщенні, і вологість повітря.

То звідки береться пилюка?
Пил приходить у будинок, чи точніше прилітає, звідусіль. З вулиці, з одягу, людей, тварин. Сама суть пилу – це мікро частинки, уламки будь-яких речовин, у тому числі волосся, шкіри, одягу, а на вулиці просто величезна кількість пилу і саме завдяки пилу наше небо ми бачимо яскраво блакитним. Ну, і як відомо, наша планета, та й сам всесвіт створений із пилу, тобто з нічого. Ось такий мікрокосмос виходить. Але як же цей пил все-таки дратує домогосподарок. Адже через пил практично не видно результатів прибирання.

Як же позбутися будинку від пилу раз і назавжди?
Раз і назавжди позбавитися пилу, як Ви вже зрозуміли, не вийде. Але є кілька методів, які допоможуть зменшити наявну кількість.

  • Вологе прибирання. Регулярне вологе прибирання допоможе зменшити видимий пил. Це, звичайно ж, не означає, що потрібно викинути пилосос. Просто потрібно користуватися або пилососами з аквафільтрами, або миючими пилососами, частіше міняти мішки та фільтри в пилососах. Після того, як Ви пропилососили квартиру, потрібно через пару годин витерти пил (почекати, поки він осяде), протерти стіни злегла вологою чистою ганчірочкою (якщо Ви цього ще не робили, і думаєте що на стіну пилу немає, то на Вас чекає не приємний сюрприз ), і вже в самому кінці мийте підлогу.
  • Зволоження повітря. Намагайтеся зволожувати повітря в приміщенні, це допоможе не тільки Вашим рослинам, а й сприяє тому, що пил перестає літати по будинку, а осідає, і з ним легше впоратися.
  • Пилозбірники. Пилозбірники -це і відкриті полиці з різними декоративними штучками, і книги, і іграшки, які важко протирати ганчірочкою і на яких накопичується пил. Якщо Вам не під силу щоденне прибирання, намагайтеся зменшити кількість відкритих полиць та предметів на них.
  • Помічники у боротьбі з пилом. До помічників проти пилу можна віднести ганчірочки з мікрофібри, які чудово збирають пил та рекомендовані для догляду за технікою, телевізорами, комп’ютерами. Так само це різного роду волоті, які збирають пил за рахунок того, що електризуються їхні ворсинки і пил прилипає до них, тільки потрібно їх регулярно витрушувати. Різні модні швабри, у тому числі пароочисники так само ефективно допоможуть Вам у боротьбі з брудом та пилом.
  • Гладка поверхня – ворог пилу. Це означає, що користуючись поліролями, ви не даєте пилу шансів, одним словом, його буде менше, тому що на поверхні його буде менше.
  • Найміть співробітників клінінгової компанії або домробітницю і вирішіть питання з прибиранням на довгий час)).

Чим небезпечні пилові кліщі?

Вони небезпечні своїми виділеннями, які викликають і захворювання шкіри, і захворювання дихальних шляхів. Позбутися їх раз і назавжди, звичайно ж, не вийде, але зменшити їхнє «населення» у своєму будинку, ви зможете. Для цього потрібно виконувати прості правила. Для початку вам необхідно прибрати подалі килими, килимові покриття, книги. Замініть меблі з м’якою оббивкою на меблі зі шкіри або шкірозамінника, хоча не для всіх це буде можливим і прийнятним. Позбутися доведеться і м’яких іграшок. Вам доведеться замінити пухові подушки та ковдри на синтетичні, оскільки синтетику пилові кліщі не люблять. Ліжко, подушки, ковдри частіше виносите на сонце або на мороз промерзнути. Обов’язково проводьте вологе прибирання: підлогу та плінтус необхідно промити сольовим розчином, книжкові полиці та книги протирати вологою серветкою, посуд у шафах обдати окропом. Пилососити важкодоступні місця і м’які меблі слід пилососом зі спеціальним фільтром. Не забудьте провітрювати приміщення. Для боротьби з пиловими кліщами спробуйте зменшити вологість у вашій оселі, використовуючи для цього осушувачі повітря.

Як позбутися пилових кліщів?
На жаль, своїми силами повністю позбавитися цих кліщів ви не зможете, зате ви можете скористатися професійним чищенням. Для цього застосовуються спеціальні професійні засоби, за допомогою яких обробляється поверхня килимових покриттів, килимів, м’яких меблів та інших тканинних поверхонь. А потім за допомогою спеціального апарату за допомогою пари знищуються пилові кліщі. Звичайний пилосос впоратися із кліщами раз і назавжди не зможе. Природно професійне чищення виявиться набагато ефективнішим і не вимагатиме зайвих витрат часу.

Як прибрати пил, як витирати пил, як зробити щоб пил не літав, чому в повітрі літає пил, чим небезпечний пил для дитини, чому потрібно витирати пил, чому пил осідає на стінах, як перемогти пил, чим небезпечний пил для тварин, ніж небезпечний пил для алергіків, пил по фен шуй – відповіді на всі запитання у нашій статті.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on pocket
Share on whatsapp
Share on email

Are you worried about the cleanliness of your space?

Let us help you! Cleaning services are our specialty, and we offer a complete range of cleaning and maintenance services. Get a free estimate!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.