Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Послуги

Чищення шкіряних меблів

Чищення шкіряних меблів Київ

У шкіряну оббивку з часом сильно в’їдається бруд, який неможливо вимити підручними засобами. У таких випадках допоможе тільки хімчистка шкіряних меблів, яку ми проводимо у Києві та області.

Ця процедура проводиться за особливою технологією за допомогою спеціальних засобів для чищення фірми CHEMSPEC. Хімчистка допоможе очистити забруднення та плями, повернувши матеріалу його колишній вигляд та м’якість.

Результат хімчистки

Професійна хімчистка шкіряних меблів вдома дозволяє досягти шикарних результатів:

Такого ефекту неможливо досягти за допомогою підручних засобів.

Якщо робити хімчистку лише раз на рік, Ви зможете надовго продовжити термін служби Ваших меблів.

Як проводиться хімчистка шкіряних меблів

Технологія очищення різних матеріалів має свої особливості. Для початку ми прибираємо сміття та пил за допомогою пилососу. Потім наш фахівець підбирає хімію під кожен вид шкіри. Ми використовуємо професійні засоби для чищення, які дбайливо витягують весь бруд з пір, не завдаючи шкоди матеріалу.

При необхідності ми кілька разів наносимо хімію, повторюємо чищення за допомогою м’якої щітки, щоб усунути максимум забруднень зі шкіри. Якщо на тканині є плями, додатково проводиться їх обробка.

Після закінчення процедури наноситься спеціальний кондиціонер, який захищає шкіру від пересушування та розтріскування, зберігає її м’якість та зовнішній вигляд.

Час проведення чищення залежить від габаритів меблів. Наприклад, на стандартний диван йде в середньому 1,5 години.

  6 причин звернутися в Гала Клін:

  Дзвоніть та замовляйте хімчистку шкіряних меблів у Києві вже зараз на будь-який день тижня!

  Вартість послуги

  Послуга Ціна
  Чистка прямого дивана 2-х місного
  800 грн.
  Чистка прямого дивана 3-х місного
  1000 грн.
  Чистка кутового дивана на 4-5 місць
  1250 грн.
  Чищення крісла
  400 грн.
  Чистка пуфика
  200 грн.

  Потрібна консультація? Телефонуйте, і наш менеджер відповість на Ваші запитання.

  Відгуки наших клієнтів

  Инна Ушакова Відгук с Google

  отличная команда! Чистили диван от старых непонятных пятен и запаха кота. Невероятно очистили все и пятна и запах ушел! Пунктуальные, вежливые, профессионалы! Всем рекомендую!

  Юля Белякович Відгук с Google

  Пишу отзыв и пять звезд в отместку за прекрасно оказанную услугу и за пунктуальность. Однозначно рекомендую . Буду обращаться еще. Спасибо

  Дмитрий Киндратюк Відгук с Google

  Заказывал в компании химчистку двух диванов. Мастер приехал вовремя, привез все необходимое оборудование, химию и быстро, качественно выполнил работу. Рекомендую!

   Відповіді на поширені запитання

   Ми намагаємось очистити 100% плям, але іноді трапляються законсервовані плями, які не піддаються виведенню. Вони з’являються, наприклад, внаслідок неправильного догляду чи чищення.

   Ми спеціалізуємося на очищенні виробів з гладкої та тисненої шкіри, а також нубуку.

   Ми не рекомендуємо протирати шкіряні меблі звичайними миючими засобами, мильним розчином або навіть водою. Вода та миючі засоби вимивають з пор жири, які запобігають висиханню та трісканню, дозволяють шкірі залишатися м’якою. Тому краще придбати спеціальний миючий засіб для шкіри.

   Самостійне чищення може призвести до серйозних механічних або хімічних пошкоджень шкіри. Також плями можуть проникнути ще глибше. Для досягнення бажаного результату потрібно використовувати професійну хімію, підібрану за типом шкіри та ступенем забруднення.

   Компанії з якими ми співпрацюємо