Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Про компанію

Ми надаємо клінінгові послуги вже понад десять років

Наша компанія спеціалізується на клінінгових послугах, таких як генеральне прибирання, прибирання після ремонту, а також хімчистка меблів, килимів, матраців, штор. Вже понад 10 років ми наводимо чистоту у будинках, допомагаючи Вам заощадити час та сили. Ми працюємо у Києві та Київській області. Наша команда складається із професіоналів своєї справи. Використовуємо тільки якісні засоби для чищення та обладнання від світових виробників — CHEMSPEC, PROCHEM, Power-Flit, Karcher.

Історія нашої компанії

Історія компанії Гала Клін розпочинається у 2010 році. Тоді ми розпочинали з проведення хімчисток у Києві. Але оскільки від клієнтів надходило багато запитів на прибирання, ми додали цю послугу. Згодом прибирання квартир та будинків стало основним напрямком нашої діяльності. Ми відповідально підходили до кожного замовлення і старанно працювали. Напевно, тому кількість наших постійних клієнтів зростала. Відповідно, потрібно було збільшувати штат співробітників. Підібрати працьовитих, відповідальних та старанних працівників було нелегко, але ми не знижували своїх вимог.
Була ще одна проблема – знайти якісну хімію, яка могла б впоратися із забрудненнями, але водночас була б безпечною та гіпоалергенною. Наразі ми вже маємо арсенал таких засобів, перевірених роками. Їх можна спокійно використовувати у будинку, де мешкають алергіки, діти, тварини, вагітні жінки.
За ці роки ми досягли високого рівня у сфері клінінгу та здобули довіру клієнтів. Наш підхід до роботи не змінився; ми, як і раніше, викладаємося по-максимуму, але, тим не менш, прагнемо й надалі зростати як професіонали!

Чому нам довіряють

За роки практики ми здобули цінний досвід, який допомагає нам виконувати свою роботу найкращим чином. Ось кілька основних причин, з яких люди довіряють нам турботу про своє житло:

Надійність

Ми не беремо передоплату. Ви оплачуєте лише готову роботу. Також у нас немає прихованих додаткових платежів за миючі засоби, інвентар або за виїзд.

Висока якість роботи

Ми ретельно прибираємо та натираємо кожен сантиметр у будинку. Ми знаємо, як правильно і якими засобами краще очищати ту чи іншу поверхню, як усунути стійкі забруднення. Це справді можна назвати професійним клінінгом!

Підхід до клієнтів

Нам важливо, щоб усі замовники залишалися задоволеними нашою роботою. Тому ми прислухаємося до Ваших побажань та зауважень (у разі чого наші співробітники повертаються та виправляють свої помилки).

У прибиранні у нас завжди задіяно щонайменше 2-3 співробітники, навіть якщо потрібно прибрати однокімнатну квартиру. Ми враховуємо площу об'єкта, щоб визначити, яка кількість людей зможе швидко та якісно виконати замовлення. Також у нас є відповідальні менеджери, які контролюють процес та перевіряють результат прибирання. Вони розподіляють завдання між клінерами та стежать, щоб усе було виконано відповідно до побажань клієнта.

Замовте професійний клінінг

Телефонуйте нам, якщо Вам потрібно навести в будинку ідеальний порядок. Ми не боїмося складної роботи чи великих обсягів! Можемо приїхати найближчого вільного дня, у тому числі й у вихідні дні.

Компанії з якими ми співпрацюємо