Телефонуйте

+38 067 110 69 69

Прибирання квартир

Сучасний підхід до професійного прибирання квартир Київ

Генеральне прибирання квартир

Це глибокий клінінг, під час якого відмивається все — від стелі до підлоги, з увагою до кожної деталі. Його бажано проводити раз на 3-4 місяця, щоб підтримувати чистоту у квартирі.

Прибирання квартир після ремонту

Після проведення ремонту зазвичай головне завдання — це вимити будівельні забруднення та пил з усіх поверхонь у квартирі. Наші клінери зроблять це ефективно та дбайливо.

Прибирання квартир після оренди

Щоб навести лад після орендарів, проводиться ретельний клінінг з максимально повним переліком робіт, включаючи очищення меблів та побутової техніки всередині та зовні.

Хочете навести в будинку ідеальний порядок, але на це немає часу? Можливо, вам потрібно прибрати у новій квартирі, після ремонту або після виїзду орендарів. Для таких випадків пропонуємо послугу Прибирання квартир у Києві та Київській області. Наша команда очистить від забруднень усі поверхні та кожен куточок вашого будинку.

6 причин звернутися в Гала Клін:

Ви можете замовити послугу прибирання квартир на найближчий день, вихідні та святкові дні.

Розрахувати вартість

  Відповіді на поширені запитання

  На невелику квартиру ми витрачаємо загалом 5 годин. На великий будинок іноді витрачається 2-3 дні (після перегляду об’єкта менеджер повідомить, точний термін виконання).

  Мінімум 2-3 співробітника. Ми підбираємо кількість клінерів, залежно від площі та ступеня забруднення.

  Ми проводимо прибирання квартир у Києві (у всіх районах) та Київській області.

  Сплатити замовлення можна готівкою та карткою. Оплата здійснюється після закінчення всіх робіт.

  Це не обов’язково. Ви можете вирушати у своїх справах, а наша команда все зробить. Усі питання вирішуються у телефонному режимі.

  Перед оплатою ми просимо клієнтів все перевіряти. Якщо виникають якісь претензії, то все вирішується одразу. Наші клінери завжди прислухаються до зауважень і готові виправити недоліки, якщо вони, наприклад, щось пропустили. Таке трапляється вкрай рідко, але людський фактор ніхто не скасовував. Якщо виявите якісь недоліки після виїзду бригади, ми повернемося і виправимо це.

  У нашому арсеналі лише гіпоалергенні засоби. Їх безпечно використовувати у приміщеннях, де мешкають алергіки, домашні тварини, діти.

  Відгуки наших клієнтів

  Татьяна Побегаева Відгук с Google

  Хорошая работа. Оперативно и качественно.Ребята приехали во время. Аккуратные , вежливые профессиональные. В следующий раз обращусь только к нам. Рекомендую от души.

  Iryna Syvash Відгук с Google

  Как говорят, мир не без добрых людей. Я убедилась в правоте этих простых и вместе с тем таких обнадеживающих слов. Низкий поклон и огромная благодарность за качественную уборку квартиры! Сделали всё идеально, отмыли даже то, что никогда не отмывалось! Спасибо, Вы лучшие!)

  Андрей Глущенко Відгук с Google

  После ремонта, квартира 52м2, обратился к этим ребятам, ничего не нужно было объяснять (уберите тут, протрите тут и тд), после того как убрали - прошлись по всему и косяков не было замечено, всё было чисто, работой доволен - всем советую!)

  Julia Dmitriva Відгук с Google

  Замечательная команда , все качественно и профессионально, заходишь после - идеальная чистота и придраться не к чему , спасибо вам большое !

  Oleg Matata Відгук с Google

  Уборка после ремонта - отличное качество, за один день! Мега грязные окна теперь блестят кристальной чистотой! Диваны, ковры очищены и радуют как при покупке! Спасибо за качественный сервис!

   Чи варто звертатися до фірми із прибирання квартир?

   Якщо ви хочете прийти в ідеально чистий будинок, краще довірити клінінг фахівцям. Чому професійне прибирання ефективніше?

   Не займайтеся цією складною та брудною роботою! Телефонуйте за номером +38 (044) 361-49-04 або +38 (067) 110-69-69. Наш менеджер відповість на Ваші запитання та прорахує вартість послуги.